حمله جنگنده‌های اسرائیل به بانیاس سوریه / چند نفر شهید شدند؟

در جریان حمله موشکی رژیم صهیونیستی به برخی از مناطق سوریه، شماری از شهروندان سوری شهید و زخمی شدند.

پایگاه خبری روسیا الیوم چهارشنبه شب به نقل از یک منبع نظامی گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی طی چندین نوبت یک سایت نظامی در مرکز و یک ساختمان مسکونی در شهر بانیاس هدف قرار دادند که بر اثر آن یک کودک شهید و ۱۰ غیر نظامی دیگر زخمی شدند.

خبر مرتبط
ساختمان محل استقرار نظامیان اسرائیل در غزه درهم کوبیده شد

گروهی از نظامیان ارتش اسرائیل که در ساختمانی در اطراف بیمارستان «الصداقه» واقع در شمال استان مرکزی نوار غزه سنگر گرفته بودند با موشک «۱۰۷» گردان‌های قدس هدف قرار گرفت.

این منبع نظامی افزود: حدود ساعت ۱۹:۳۰ شامگاه امروز، دشمن صهیونیستی از سمت خاک لبنان حمله هوایی کرد و یک سایت در منطقه مرکزی و یک ساختمان مسکونی در شهر بانیاس در منطقه ساحلی را هدف قرار داد.

رسانه‌های خبری در سوریه همچنین اعلام کردند که دشمن صهیونیست حمله هوایی از سمت جولان اشغالی به اهدافی در شهر حمص واقع در غرب سوریه انجام داد.

این منابع افزودند: پدافند هوایی سوریه با این حمله مقابله و برخی از موشک‌های شلیک شده از سوی دشمن را ساقط کرد اما در جریان این حمله خساراتی مادی وارد شده است.

پیش از این نیز رژیم صهیونیستی بارها سعی در حمله به اهداف مختلف در سوریه داشته که این حملات در بیشتر موارد با مقابله از سوی پدافند هوایی سوریه روبرو شده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.