بایدن سیاستش را در قبال اسرائیل تغییر می‌دهد؟

سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا حمله روز یکشنبه اسرائیل در رفح عبور از خط قرمزهای بایدن محسوب نمی‌شود گفت: «هیچ تغییری در سیاست‌ها رخ نداده که بخواهم اعلام کنم. باید ببینیم تحقیقات اسرائیلی‌ها به چه نتایجی می‌رسد.»

کربی گفت دولت بایدن هنوز با حمله زمینی گسترده اسرائیل در رفح مخالف است. او مدعی شد که ایالات متحده هنوز شاهد چنین حمله‌ای نبوده است. جان کربی تأکید کرد در صورتی که چنین حمله‌ای انجام شود بایدن درباره حمایت از اسرائیل تصمیم خواهد گرفت.

خبر مرتبط
اسرائیل وحشت زده شد/ خطر قرارگیری در لیست سیاه سازمان ملل

در پی جنایت هولناک اخیر صهیونیست‌ها در اردوگاه آوارگان در شهر رفح، منابع صهیونیستی از تکاپوی گسترده شورای امنیت داخلی این رژیم در ممانعت از قرار گرفتن نام این رژیم در لیست سیاه سازمان ملل در پی هدف قرار دادن کودکان بی‌گناه در غزه خبر دادند.

او اضافه کرد: «دولت بایدن نگران است نحوه انجام عملیات‌ها توسط اسرائیل باعث انزوای بیشترش در دنیا شده است.»

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شب یکشنبه گذشته به چادرهای آوارگان در نزدیکی انبارهای آژانس آنروا در شهر رفح حمله کردند که طی این حمله، بیش از ۴۰ فلسطینی شهید و ده‌ها نفر زخمی شده بودند.این در حالی است که در دویست و سی و پنجمین روز حملات رژیم صهیونیستی به غزه، شمار شهدا در مجموع به ۳۶ هزار و ۹۶ نفر افزایش یافته و تعداد مجروحان نیز به ۸۱ هزار و ۱۳۶ نفر رسیده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.