نتانیاهو ژست انسان‌دوستانه گرفت/ حمله به اردوگاه آوارگان رفح اشتباه غم‌انگیزی بود

پس از جنایت اشغالگران در رفح و هدف قرار دادن آوارگان در اردوگاهی در غرب این شهر، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ژستی انسان‌دوستانه گفت که این حمله «اشتباه غم‌انگیزی» بود.

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گزارش کرد: «ما در حال تحقیق درباره این حادثه هستیم و به نتیجه‌گیری خواهیم رسید زیرا این سیاست ما است.»

این اظهارات پس از آن بیان شد که جنگنده‌های متجاوز ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب، چادرهای آوارگان فلسطینی را در شمال‌غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کردند.

خبر مرتبط
نتانیاهو لو رفت/ او شب حمله ایران اینجا قایم شده بودند + عکس

منابع خبری گزارش دادند «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و خانواده‌اش در شب حمله موشکی و پهپادی ایران به سرزمین‌های اشغالی در خانه «سیمون والیک»، دوست میلیاردرش پنهان شده بودند.

در این جنایت تا این لحظه بیش از ۴۵ فلسطینی، شهید و ده‌ها نفر زخمی شده‌اند. جست‌وجو برای یافتن افراد زیر آوار مانده همچنان ادامه دارد.

این درحالیست که نتانیاهو در ادامه به تداوم حملات علیه حماس متعهد شد و ادعا کرد: «اگر ما تسلیم شویم، پیروزی بزرگی را به تروریسم اهدا خواهیم کرد.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم‌چنین گفت که «یحیی السنوار» رهبر جنبش حماس در نوار غزه «از اسرائیل خواستار شرایطی است که موجودیت آن را تهدید می‌کند.»

وی افزود: «برای پایان دادن به جنگ تا قبل از دستیابی به همه اهداف آن آماده نیستم و پرچم تسلیم برنخواهم افراشت و نبرد را ادامه خواهیم داد. باید بر حماس فشار بیاوریم. ما این کار را می‌کنیم و با قدرت می‌جنگیم.»

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه شامگاه یکشنبه اعلام کرد که هیچ بیمارستانی در رفح (جنوب) وجود ندارد که بتواند قربانیان «کشتار صهیونیست‌ها» علیه آوارگان غرب این شهر را در خود جای دهد. هلال احمر فلسطین تاکید کرد که بمباران رژیم صهیونیستی منجر به شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم در منطقه‌ای امن در نزدیکی شهر رفح شده است.
 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.