انتخابات ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد را به میان مردم آورد+فیلم

پس از شهادت سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران، سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به پایان رسید.

بر این اساس، انتخابات ریاست جمهوری برای تعیین رئیس دولت چهاردهم، زودهنگام و بر اساس اعلام وزارت کشور،  روز جمعه هشت تیرماه ۱۴۰۳ برگزار  خواهد شد.

بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده از سوی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان در روزهای 10 تا 14 خردادماه در وزارت کشور انجام می شود.
 
به گزارش اقتصادنیوز، یکی از افرادی که به نظر می رسد برای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم کاندید می شود، محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری دوره های نهم و دهم است. 

بر اساس اعلام سایت دولت بهار، جمعی از مردم استان مرکزی با حضور در میدان ۷۲ نارمک از احمدی نژاد برای ثبت نام و حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آوردند و مصرانه از او خواستند به کشور و ملت برای برون رفت از شرایط سخت کنونی کمک کند.

 

احمدی نژاد در این دیدار گفت: من اطمینان دارم که چشم انداز آینده ایران، بسیار پیشرفته، مترقی، آباد، آزاد، متعالی و وضعیت زندگی مردم نیز بسیار مرفه و پر از شادمانی و محبت و دوستی و برادری خواهد بود. به عنوان قطره ای از اقیانوس بیکران و زلال ملت ایران اگر بتوانم کاری انجام دهم، با افتخار در خدمت ملت خواهم بود.

وی همچنین گفت: برای عبور یک کشور و یک ملت از سختی ها و موانع و اصلاح و بهبود شرایط، باید یک عزم عمومی و همگانی شکل بگیرد. کشور، تعیین سرنوشت و حق به طور مساوی متعلق به تک تک مردم است.

رئیس جمهور دولت نهم و دهم، اظهار داشت: برای آنکه هر قدمم کمک به مردم باشد و مشکلی را حل کند و کشور را یک گام به جلو ببرد، باید خیلی با دقت و مطالعه و بررسی همه جانبه تصمیم بگیرم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.