ایران به هیچ کسی در منطقه اجازه تهدید نمی‌دهد

امیردریادار حمزه‌علی کاویانی شامگاه ۳ خرداد ماه در مراسم سومین روز شهادت سید الشهدای خدمت و همراهانش و گرامیداشت شهدای سوم خرداد که در مصلای امام خمینی نوشهر برگزار شد،با بیان اینکه امروز بُرد انقلاب اسلامی، جهانی است،اظهار کرد:عملیات وعده صادق نشان داد که تحلیل باید در سطح جهانی انجام شود نه اینکه در سطح منطقه انجام شود.

وی با بیان اینکه وقتی از شهادت‌ها صحبت می‌کنیم انقلاب اسلامی را در قالب ارزشها می‌سنجیم، افزود: انقلاب اسلامی قابی از ارزشهایی همچون شهادت‌ها، ایثارگری‌ها،مردم داری‌ها و مسئولیت پذیری‌ها است و تابلویی است از مردان بزرگی همچون شهید رئیسی، سلیمانی،صیاد شیرازی، بابایی و همت و هزاران مرد بزرگی که برای اسلام جان خود را هدیه کردند.

جانشین نیروی دریایی با اشاره به اینکه نه تنها در داخل کشور، بلکه در منطقه و درمحور مقاومت، شهیدان محور مقاومت و شهیدان محور غزه همه در چارچوب انقلاب اسلامی می‌گنجند،تصریح کرد: این هنر امام (ره) و هدایت‌های مقام معظم رهبری بود که انقلاب نه تنها اسلام و تمدن نوین اسلامی را زنده کرد بلکه انرژی جوانان را با دین و دیانت گره زد و آنها را از فساد نجات داد و آنها را به مبارزه با نظام سلطه در راس آنها آمریکا و اسرائیل سوق داد و ثابت کرد که انقلاب اسلامی متفاوت‌تر از سایر انقلاب‌ها است.

جانشین نیروی دریایی ارتش به اهداف امام راحل در پذیرش صلح در راستای شکل‌دهی بسیج جهانی اشاره کرد و گفت: این بسیج جهانی بر مبنای نظریه امام راحل محور مقاومت، حزب الله، حماس، جهاد اسلامی، حشد الشعبی در عراق و حوثی‌ها در یمن است.

امیردریادار کاویانی با اشاره به اثرگذاری گروه کوچک اما قدرتمندی همچون حوثی‌ها در دریا اشاره کرد و افزود: حوثی‌ها با دستان خالی بیش از ۶۰ میلیارد دلار خسارت بر رژیم صهیونیستی وارد کردند.

وی بیان کرد: امروز هنر انقلاب اسلامی این است که ناوگان‌های نیروی دریایی در دریای سرخ به صورت مداوم حضور دارند در حالیکه تا پیش از انقلاب تنها هنرشان انجام یک رزمایش در قالب کشورهای منطقه در همین خروجی تنگه هرمز بود.

جانشین نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه  قدرت سازی ما افزایش پیدا خواهد کرد، گفت: امروز ما به هیچ کسی در منطقه و حتی فراتر از منطقه در محیط پیرامونی جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچگونه تهدیدی را نمی‌دهیم.

امیردریادار کاویانی با بیان اینکه ما از تاریخ آموختیم که باید قدرت داشته باشیم و اگر نداشته باشیم نیست و نابود خواهیم شد، متذکر شد: قدرت ما قدرتی پیش رونده است و در سرتاسر جهان منتشر خواهد شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.