نهادهای امنیتی اسرائیل خواستار توافق با حماس شدند

 تارنمای واللا رژیم صهیونیستی گزارش داد که سران امنیتی و تیم مذاکره‌کننده این رژیم در یک جلسه اعتراف کرده‌اند که باید به هر قیمتی به توافق با حماس دست پیدا کنند حتی اگر قرار باشد پیشنهاد اخیر آنها بررسی شود و امتیازات بیشتری نیز بدهیم.

خبر مرتبط
اسرائیل برای تامین هزینه‌های جنگ به سیم آخر زد!

منابع اسرائیلی اعلام کردند که هزینه زندگی در اراضی اشغالی افزایش خواهد یافت.

این رسانه صهیونیستی به نقل از منابعی گزارش داد که هرتزی هالوی رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی به اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفته است که نیاز مبرمی به دستیابی به توافق مبادله اسرا وجود دارد.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.