۲ حادثه بسیار سخت برای نظامیان اسرائیل در غزه

رسانه‌های عبری زبان در این باره گزارش دادند که ۲ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در نتیجه یک عملیات تک‌تیراندازی توسط مقاومت به هلاکت رسیدند.

شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های مذکور گزارش داد که همزمان با عملیات مذکور یک بمب توسط رزمندگان مقاومت منفجر شد و منجر به زخمی شدن چهار نظامی دیگر صهیونیست‌ها شد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی این ۲ عملیات را «حادثه بسیار سخت» توصیف کرده‌اند.

خبر مرتبط
هلاکت نظامیان اسرائیل در نوار غزه

ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) به زخمی شدن نظامیان خود طی درگیری‌های اخیر نوار غزه اذعان و در بیانیه‌ای اعتراف کرد که ۲۵ نظامی آن در نبردهای ۲۴ ساعت گذشته نوار غزه زخمی شدند.

طبق گزارش این رسانه‌ها، در این عملیات یک معاون فرمانده گروهان و یک گروهبان یکم به هلاکت رسیده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی ظهر امروز نیز اعتراف کرده بود طی ۲۴ درگیری شبانه روز گذشته در نوار غزه ۲۵ سرباز زخمی شدند.

حملات رژیم صهیونیستی درحالی وارد دویست و بیست و نهمین روز شده است که تحولات میدانی پس از حدود هشت ماه، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.