مردمی بودن، شهید آیت‌الله رئیسی را از بقیه متمایز می‌کرد

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس، امشب در یک برنامه تلویزیونی درباره شهادت آیت‌لله رئیسی گفت: آن‌ چیزی که آقای رئیسی را متمایز از دیگران می‌کرد، مردمی بودن، با مردم بودن و برای مردم کار کردن بود. در دسترس‌ترین مسئول ایران بودند و من چند بار توفیق داشتم خدمتشان برسم و کاملا در خدمت مردم بودند.

وی افزود: خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس با دولت سیزدهم به نتیجه رسید و دل‌نگرانی‌های ۴۰، ۵۰ میلیون هوادار دو تیم برطرف شد. پیش از این همه وعده می دادند اما در این دولت خصوصی سازی محقق شد.

درویش با اشاره به تلاش‌های شهید امیر عبداللهیان، اظهار داشت: چند بار خدمت برای مشکلاتی به خاطر تحریم‌ها داشتیم ، خدمتشان رسیدیم و حتی برای برون رفت از این وضعیت به ما راهکار می‌دادند. با آغوش باز ما را می‌پذیرفتند و مشکلاتی که برای مربیان و بازیکنان وجود داشت را مثل یک هوادار حل می‌کردند.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: شهید مالک احمدی هم ادامه کار آقای حسین قربان‌زاده را در سازمان خصوصی‌سازی انجام دادند و در جلسه دوم برخوردشان طوری بود که انگار عضو ششم هیئت مدیره هستند. حتی وقتی به استانداری آذربایجان شرقی رفتند، کارهای فوتبال را پیگیری می‌کردند.

درویش تاکید کرد: بهترین چیز برای برای این عزیزان شهادت در راه خدمت بود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.