پیام  تسلیت دختر امام خمینی (ره) در پی شهادت ابراهیم رئیسی

متن پیام زهرا مصطفوی بدین شرح است:

خبر مرتبط
پیام تسلیت فرمانده نیروی دریایی ارتش در پی شهادت ابراهیم رئیسی

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری و همراهان شهید ایشان را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم 

انا لله و انا الیه راجعون 

با نهایت تاسف خبر رحلت رئیس جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه ایشان را در روز ولادت آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام  دریافت کردم که باعث تالم شدید شد.

اینجانب عروج شهادت گونه رئیس جمهور خدوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ ابراهیم رئیسی را که به واقع با تمام وجود توجهش به کار برای مردم بود، به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای دام ظله و ملت غیرتمند ایران عزیز و خانواده ایشان تسلیت عرض می کنم و برای همه این عزیزان علو درجات را از خداوند منان خواستارم. 

بر خود لازم می دانم همچنین یاد و نام وزیر خارجه مجاهد و حامی فلسطین عزیز جناب آقای دکتر و سایر همراهان را گرامی بدارم و شهادت این عزیزان را به خانواده های مکرمشان عرض تسلیت داشته باشم. 

اگرچه فقدان این خادمان ضایعه ای جبران ناپذیر است، اما تاریخ انقلاب اسلامی ایران مملو از ایثار و جانفشانی خدمتگزارانی بوده است که پرچم پیشرفت انقلاب را در دو عرصه داخلی و خارجی به اهتزاز درآورده و پس از این نیز به دست خدمتگزاران دیگری به یمن وجود پر برکت و با صلابت ولی فقیه حضرت آیت الله خامنه ای، اعتلا خواهند بخشید. ان شاءالله

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.