دعوت خزعلی از خانواده سپاه برای همکاری

انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در جمع مدیران امور خانواده سپاه بیان کرد: امروزه ما به طور وسیعی شاهد از هم پاشیدگی خانواده‌ها از بین رفتن هویت و تحت تأثیر قرار گرفتن جوانان و نوجوانان هستیم حضرت علی (ع) می‌فرمایند: دشمن برنامه‌ریزی می‌کند از درون خانه‌ها نفوذ کند و اگر بتواند به خانه نفوذ کند باید منتظر ذلت بود.

خبر مرتبط
اظهار نظر خزعلی درباره چند همسری مردان+فیلم

معاون امور زنان رئیس جمهور درباره چند همسری مردان متمول نکاتی را بیان کرد.

وی همچنین افزود: دشمن برای فروپاشی خانواده‌ها در کشورهای اسلامی برنامه‌ریزی کرده و ما وظیفه داریم با تمام توانمان و با تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جلوی این هجمه بایستیم.

خزعلی از برنامه‌های فرهنگی معاونت به رویداد خانواده و فرهنگ عامه، زیست عفیفانه، ایجاد جنبش تعهد خانواده و پیشگیری از طلاق اشاره کردند، و اذعان داشت خیلی از برنامه‌ها و بینش‌ها و روش‌های فرهنگی باید مورد بازبینی قرار بگیرد.

در ادامه این نشست تعدادی از مدیران دغدغه‌هایی را عنوان کردند، که معاون رئیس جمهور ضمن پاسخ به سوالات و شبهات مطرح شده بیان داشت: در سند تحول ۱۹ محور جهت فعالیت معاونت در نظر گرفته شده است و برخی مسائل در حوزه زنان که توسط خبرنگاران مطرح و پیگیری می‌شود گاهی با بزرگنمایی یا زاویه سازی مواجهه می‌شود، که هیچیک در حوزه فعالیت‌ها و رویکرد اصلی معاونت نیست.

وی در انتها از خانواده سپاه که تمایل و امکان همکاری در پیگیری و پیشبرد برنامه‌های فرهنگی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده را دارند دعوت به عمل آورد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.