مدیر یک شبکه تلویزیونی تغییر کرد+جزییات

در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست شبکه آموزش سیما منصوب می‌شوید.

خبر مرتبط
انتصابات تازه در صدا و سیما

محسن برمهانی- معاون سیما در احکام جداگانه ای محمد مهدی قاسمی مدیر شبکه سلامت سیما را با حفظ سمت، به سمت «سرپرست شبکه آموزش سیما» و دکتر حسن نجفی سولاری را به سمت «دبیر ستاد تحول ساختاری سیما» منصوب کرد.

آموزش پایه و اصل بنیادین رشد، توسعه و پیشرفت در عصر کنونی در جوامع انسانی است و ایجاد فرصت برابر آموزشی به منظور ارتقاء دانش و بینش عمومی و تجربی مخاطبان راهبرد اصلی این شبکه تخصصی است. در این شبکه، تولید، تامین و پخش برنامه های آموزشی و مبتنی بر پژوهش و روش های علمی در قالب های نوآورانه، برنامه سازی با تمرکز بر رده‌های سنی کودک و نوجوان منطبق بر سیاست ها و اهداف سازمان می باشد.

از جنابعالی انتظار دارم بر اساس سند تحول سازمان، ماموریت فوق الذکر و اسناد بالادستی کشور در زمینه آموزشی و فرهنگی و استفاده از دانش و تجربیات کارشناسان حوزه آموزشی و مهارت آموزی برای تولید و پخش برنامه های متناسب و اثرگذار اهتمام ویژه ای داشته باشید.

در این حکم همچنین از زحمات ارشمند تحولی دکتر علی عبدالعالی در طول مدیریت این شبکه قدردانی شده  است.

دکتر محمدمهدی قاسمی متولد ۱۳۴۸ متخصص اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و از جانبازان جنگ تحمیلی است. از سوابق وی می توان به مدیریت شبکه های شما، سلامت و آموزش، مدیر ‌کل طرح و برنامه سیما، مدیرشبکه رادیویی سلامت ، مدیریت شورای سیاستگذاری سلامت سازمان صدا و سیما، مشاور جوان رئیس سازمان صداو سیما و دبیر شورای سیاستگذاری جمعیت سیما اشاره کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.