حمله پهپادی به یک خودرو در جنوب لبنان/ چند نفر کشته و زخمی شدند؟+عکس

به گزارش شبکه المیادین، یک پهپاد متجاوز اسرائیلی، یک خودرو را در جاده الرمادیه به قانا در جنوب لبنان هدف قرار داد و آن را منهدم کرد.

برخی رسانه های محلی از یک شهید و یک زخمی براثر این حمله خبر می دهند اما به هویت فرد یا افرادی که در این خودرو بودند، اشاره ای نشده است.

171090587

به گزارش ایرنا، حزب الله لبنان امروز پنجشنبه از شلیک بیش از ۶۰ راکت کاتیوشا به مواضع نظامی رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین خبر داد.

حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها و در پاسخ به تجاوزهای شب گذشته رژیم صهیونیستی به منطقه «بقاع» مبارزان مقاومت اسلامی، با بیش از ۶۰ راکت کاتیوشا، مقر فرماندهی تیپ ۲۱۰ رژیم صهیونیستی در «نفح»، پادگان پدافند هوایی در «کیلع» و مقر توپخانه در «یوآو» را هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
کارت زرد ابوالغیط به تل‌آویو/هشداری جدی برای حمله به رفح

دبیرکل اتحادیه عرب، نسبت به هرگونه «اقدام احمقانه» رژیم صهیونیستی در حمله به شهر رفح یا اجرای طرح کوچ اجباری هشدار داد.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.