لیبرمن، نتانیاهو را با خاک یکسان کرد

وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی انتقاد شدیدی از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم و کابینه جنگ به عمل آورد.

آویگدور لیبرمن، وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی انتقاد شدیدی از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم و کابینه جنگ به عمل آورد و گفت که کابینه جنگ، اسرائیل را به سمت شکست سوق می‌دهد و جنبش حماس و رهبر آن در غزه یعنی یحیی السنوار بهتر از نتانیاهو جنگ را از تونل‌ها مدیریت می‌کنند.

لیبرمن همچنین از وزیران بنی گانتس و گادی آیزنکوت خواست تا کابینه جنگ را ترک کنند زیرا آن ۲ هیچ تأثیری در این کابینه جنگ ندارند.

خبر مرتبط
ادامه انتقادات از نتانیاهو/ حمایت‌های بین‌المللی را از بین برد!

وزیر اسبق جنگ اسرائیل تاکید کرد که نتانیاهو حمایت بین المللی از اسرائیل را به خاطر اشتباهات فاحشش از بین برده است.

لیبرمن گفت: «هیچ دلیلی وجود ندارد که حامیان "سازمان‌های تروریستی" در کنست و خارج از آن، مانند حنین رعبی، رائد صلاح و احمد طیبی، شهروندان اسرائیل باقی بمانند و به تشکیلات خودگردان فلسطین منتقل نشوند.»

او معتقد است هر کاری که دولت اشغالگر انجام می‌دهد هدفش بقای سیاسی است و غفلت آن باعث ایجاد شکاف بزرگی در جامعه شده است.

خبر مرتبط
هآرتص فاتحه اسرائیل را خواند/ نتانیاهو استعفا کند

روزنامه هاآرتص امروز دوشنبه با تبیین شکست‌ها و ناکامی‌های نخست‌وزیر رژیم اسرائیل بنیامین نتانیاهو در تمامی جبهه‌ها نوشت که وی موجب شده که «بقای اسرائیل و رسیدن به جشن صد سالگی» محل تردید واقع شود.

وزیر پیشین جنگ رژیم صهیونیستی همچنین تاکید کرد که همه کسانی که در هفت اکتبر شکست خورده‌اند- با اشاره به عملیات طوفان الاقصی - از جمله نخست وزیر، وزیر جنگ و رئیس ستاد ارتش باید پست‌هایشان را ترک کنند.

وی همچنین در موضعی جنگ طلبانه بر لزوم قرار نگرفتن سربازان ارتش در معرض خطر و ایجاد سامانه موشکی که بتواند هر هدفی را در ایران در عرض هشت دقیقه هدف قرار دهد، تاکید کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.