حمله موشکی حزب الله به تجهیزات جاسوسی صهیونیست‌ها

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدین مقاومت اتاقی مجهز به تجهیزات جاسوسی را در پایگاه «الجرداح» هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
فوری؛ «گنبد آهنین» اسرائیل از کار افتاد / حزب الله بیانیه داد

حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد رزمندگانش پایگاه نظامی «بیت هلل» و سکوهای سامانه گنبد آهنین ارتش اشغالگر را به طور مستقیم هدف قرار دادند و آن را به طور کامل از کار انداختند.

طبق این بیانیه، این عملیات با چند موشک و پس از ورود شماری از نظامیان رژیم صهیونیستی به اتاق مذکور انجام شد.

حزب‌الله در بیانیه دیگری نیز اعلام کرد که تجمع نظامیان صهیونیست در غرب پادگان «برانیت» را با موشک به صورت دقیق و مستقیم هدف قرار داده است.

این حمله حزب‌الله تلفاتی را در میان نیروهای رژیم صهیونیستی برجای گذاشت.

در همین راستا، منابع رسانه‌ای از به صدا درآمدن اژیرهای خطر در مناطق «الغجر»، «دفنا» و «سنیر» درپی ورود پهپاد به اسمان منطقه خبر دادند.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.