فوری؛ «گنبد آهنین» اسرائیل از کار افتاد / حزب الله بیانیه داد

حزب الله لبنان عصر امروز (شنبه) اعلام کرد که پایگاه نظامی «بیت هلل» و سکوهای تازه تاسیس گنبد آهنین رژیم صهیونیستی را با چند پهپاد انتحاری هدف قرار داده است.

المیادین گزارش داد، حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد رزمندگانش در این عملیات، پایگاه نظامی مذکور و سکوهای سامانه گنبد آهنین ارتش اشغالگر را به طور مستقیم هدف قرار دادند و آن را به طور کامل از کار انداختند.

رسانه های لبنانی همچنین گزارش دادند که جنگنده های رژیم اشغالگر در رهگیری پهپادهای حزب الله پس از عبور آنها از مرزهای فلسطین اشغالی ناکام ماندند.

خبر مرتبط
بمباران پایگاه صهیونیستی «رامون» با موشک‌های کروز پیشرفته

مقاومت اسلامی عراق پایگاه هوایی «رامون» در فلسطین اشغالی را با موشک کروز پیشرفته «ارقب» هدف قرار داد.

رسانه های صهیونیستی همچنین عصر امروز از قطع جریان برق شهرک صهیونیست‌نشین «کریات شمونه» بر اثر آسیب دیدن خط انتقال نیرو به آن خبر دادند.

پایگاه روزنامه صهیونیستی هاآرتص در این باره گزارش داد: جریان برق برخی از محلات شهرک کریات شمونه بر اثر اصابت یک موشک به خط اصلی انتقال نیرو به آن قطع شد.

همزمان رسانه های صهیونیستی از شنیده شدن صدای انفجار و به صدا درآمدن آژیر خطر در منطقه بئر السبع خبر دادند.

این رسانه ها تأکید کردند در ۲۴ ساعت گذشته چهار راکت به طرف بئر السبع و اطراف آن شلیک شده است.

این در حالی است که حزب‌الله لبنان ساعاتی پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از مردم فلسطین در غزه، مجاهدان ما صبح امروز شنبه ساعت ۷:۱۰ دقیقه پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه «رامیا» را با موشک‌های هدایت شونده و راکت هدف قرار دادند و این پایگاه و استحکامات آن مورد اصابت قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.