بایدن و ترامپ به جان هم افتادند/ سفیدکننده بزن!

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در جریان یک گردهمایی انتخاباتی در سان فرانسیسکو دونالد ترامپ را مورد تمسخر قرار داد و آرزو کرد ای کاش رئیس جمهور سابق کمی سفیدکننده به خود تزریق می کرد.

خبر مرتبط
گاف جدید بایدن درباره کیم جونگ اون سوژه شد!

رئیس‌جمهور آمریکا در تازه‎ترین سوتی خود، «کیم جونگ اون» رهبر کره‌شمالی را «رئیس‌جمهور کره‌جنوبی» نامید.

بایدن در این گردهمایی انتخاباتی افزود: دوران ریاست جمهوری رقیب جمهوری خواهش، پر هرج و مرج بود و رای دهندگان باید این موضوع را به یاد داشته باشند.

رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد به یاد دارید که او پیشتر گفته بود بهترین کاری که باید انجام دهید فقط تزریق سفیدکننده در بازویتان است؟ این چیزی بود که او می گفت. من آرزو می کنم او این کار را اندکی با خودش انجام دهد.

ترامپ پیشتر در ماه های ابتدایی دوران همه گیری کووید 19 در سال 2020، گفته بود تزریق داخلی نوعی ماده ضدعفونی کننده مانند سفیدکننده و یا الکل ایزوپروپیل به مقاومت افراد در برابر ویروس کمک می کند.

بایدن همچنین به نامه های عاشقانه ارسال شده برای ترامپ از سوی کیم جونگ اون رئیس کره شمالی اشاره کرد در حالی که وی به اشتباه کیم را رئیس جمهور کره جنوبی نامید.

ترامپ در آن زمان با رئیس کیم دیدار و در این دیدارها نامه هایی را با او رد و بدل کرد. نسخه هایی از این نامه ها در کاخ سفید نگه داری می شود.

این در حالی است که سخنگوی کمپین ترامپ تاکنون به این اظهارات بایدن واکنشی نشان نداده است.

بایدن همچنین در 24 آوریل در واشنگتن گفته بود ترامپ به خود سفیدکننده تزریق کرده و تمام آن به سمت موهایش رفته است.

در اوایل ماه مارس جو بایدن و دونالد ترامپ موفق به کسب نامزدی دموکرات ها و جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا شدند تا نخستین رویارویی دوباره دو نامزد انتخاباتی در حدود 70 سال اخیر در تاریخ این کشور رقم بخورد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پنجم نوامبر سال 2024 برگزار می شود. نتایج نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهد جو بایدن رئیس جمهور آمریکا پیشتازی بسیار اندکی نسبت به دونالد ترامپ دارد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.