واکنش جدی النجباء به جنایت اسرائیل/پاسخ ما غافلگیرکننده، قوی و تاثیرگذار خواهد بود

در بیانیه جنبش النجباء در این رابطه آمده است: یک ساختمان فرهنگی و رسانه‌ای وابسته به جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء در دمشق پایتخت سوریه توسط رژیم غاصب صهیونیستی که کودکان، زنان و غیرنظامیان بی‌گناه را به قتل می‌رساند، هدف حمله‌ای موذیانه قرار گرفت.

خبر مرتبط
النجباء: جنایات آمریکا بدون مجازات نخواهد ماند

جنبش النجباء از در بیانیه‌ای با اعلام اینکه جنایات آمریکا بدون مجازات نخواهد ماند از واکنشی خبر داد که به شهادت «ابوباقر الساعدی» فرمانده مقاومت عراق به دست تروریست‌های آمریکایی نشان خواهد داد.

جنبش النجباء اعلام کرد: این رژیم به ظلم، توحش و استکبار خود ادامه داده و ساختمانی فرهنگی رسانه‌ای را که در راستای افشای رسوایی‌ها و جنایات ضدبشری صهیونیست‌ها فعالیت داشت، هدف قرار داد.

در این بیانیه همچنین آمده است: این جنایت قطعا بدون مجازات نخواهد ماند. پهپادهای ما طعم قول و عمل‌مان را به آنها (صهیونیست‌ها) چشانده و خوب می‌دانند که موشک‌های‌مان به اراده پروردگار به کجا رسیده‌اند.

این جنبش همچنین تاکید کرد: پاسخ ما غافلگیرکننده، قوی و تاثیرگذار خواهد بود.

در همین راستا، سید «محمود الموسوی» مسئول دفتر ارتباطات جنبش النجباء در سوریه نیز اظهار داشت: دشمن صهیونیستی صبح امروز مقر رسانه‌ای و دفتر فرهنگی جنبش النجباء در دمشق را هدف قرار داد. ما در مقاومت انتظار چنین اقدامی را داشتیم و در مقابل آمادگی لازم برای مقابله با آن را داریم.

وی گفت: حمله به مقرها و فرزندان مقاومت با حمایت و پشتیبانی آمریکا صورت می‌گیرد.

این اظهارات پس از آن بیان شد که یک منبع نظامی سوری وابسته به وزارت دفاع این کشور صبح امروز اعلام کرد: ساعت ۳:۲۰ بامداد امروز، دشمن صهیونیستی حمله هوایی از سمت جولان اشغالی به یکی از ساختمانها در حومه دمشق انجام داد.

این منبع بیان کرد: پدافند هوایی ما با این حمله مقابله و برخی از موشک‌های شلیک شده از سوی دشمن را ساقط کرد.

منبع مذکور اعلام کرد که بر اثر این حمله خساراتی به بار آمده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.