وزیر جنگ اسرائیل تهدید کرد / عملیات در غزه تشدید می‌شود؟

یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه وارد رفح در جنوب غزه شد و از تیپی که در عملیات حمله هوایی به این شهر شرکت کرده، بازدید کرد.

به نقل از شبکه خبری الجزیره، گالانت در این بازدید اعلام کرد: به ارتش رژیم صهیونیستی دستور داده وارد رفح شود. عملیات در رفح تا زمان «حذف» حماس در این منطقه و در سراسر نوار غزه یا تا زمانی که نخستین گروگان‌های صهیونیستی برگردند، ادامه خواهد داشت.

خبر مرتبط
ژنرال اسرائیلی به طرز مشکوکی در مصر به قتل رسید

برخی منابع اعلام کردند که جوانی مصری در شهر اسکندریه یک (بازرگان) ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی را با سلاح سرد به قتل رسانده است.

وی با این ادعا که رژیم صهیونیستی آماده دادن امتیاز برای آزاد کردن گروگان‌هاست، تهدید کرد: اما اگر این گزینه در دسترس نباشد عملیات را عمق خواهیم بخشید. این اتفاق در سراسر نوار غزه اعم از جنوب، مرکز و شمال رخ خواهد داد.

گالانت مدعی شد: «حماس تنها زبان زور می‌فهمد، بنابراین ما عملیاتمان را تشدید خواهیم کرد و فشار نظامی به فروپاشی سازمان حماس منجر خواهد شد».

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین گفت که این رژیم آماده است در مناطقی که تصرف کرده، شهرک‌سازی کند.

این در حالی است که جامعه جهانی نسبت به فاجعه عملیات زمینی رژیم صهیونیستی در رفح، محل استقرار بیش از یک میلیون آواره فلسطینی هشدار می‌دهد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.