واکنش تند و خشمگینانه بازیکنان سپاهان به صحبت‌های حامد تهرانی

حامد تهرانی در جریان دیدار جنجالی پرسپولیس و سپاهان صحبت‌هایی در شبکه پرسپولیس علیه سپاهان و هوادارانش به زبان آورده که تازه حالا پس از چند روز و حواشی مربوط به صحبت‌های آن هوادار سپاهانی مورد توجه قرار گرفته و در فضای هواداری میان سپاهانی‌ها در حال دست به دست شدن است. 

بخشی از صحبت‌های حامد تهرانی، مجری شبکه پرسپولیس، علیه سپاهان و هوادارانش اینطور مطرح شده است: «باعث اختلال در لیگ برتر هستید. سپاهان و هوادارانش را یک فصل از لیگ برتر کنار بگذارید و ببینید چه آرامشی به لیگ برمی‌گردد. چه آرامشی به فوتبال‌مان برمی‌گردد. سقف قرارداد منفجر نمی‌شود. آب آلوده درنمی‌آید. چشمی درنمی‌آید و ...»

خبر مرتبط
حمایت مجری معروف فوتبال از حضور زنان در ورزشگاه

مجری فوتبال برتر به حواشی هفته گذشته لیگ برتر واکنش نشان داد.

این صحبت‌های مجری پرسپولیس در حالی که چند روز از بازی دو تیم در ورزشگاه آزادی سپری شده و زردهای اصفهان و سرخ‌های تهران در هفته ۲۶ نیز با رقبای خود بازی کرده‌اند، با واکنش شدیدی از سوی جامعه هواداری و همین‌طور پیشکسوتان باشگاه سپاهان مواجه شده است و باشگاه نیز ظهر روز سه‌شنبه به همین دلیل از مجری شبکه پرسپولیس شکایت کرد.

تازه‌ترین واکنش به این ماجرا را پیام نیازمند داشته و ساعتی پیش هم محمد کریمی که بازیکنی آرام و خوش اخلاق و دور از حاشیه شناخته می‌شود، از حامد تهرانی خواسته تا از سپاهانی‌ها عذرخواهی کند. کریمی همچنین در استوری خود به این موضوع اشاره کرده که رفتارهای اینچنینی فضای هواداران دو تیم پرسپولیس و سپاهان را مسموم می‌کند و از اینکه این صحبت‌ها در رسانه رسمی پرسپولیس عنوان شده، حیرت کرده است.

علاوه بر محمد کریمی کاپیتان سپاهان، شهریار مغانلو، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور و همچنین برخی پیشکسوتان باشگاه نظیر مهدی جعفرپور و سیدمهدی سیدصالحی به این صحبت‌های مجری شبکه پرسپولیس واکنش داده‌اند و خواستار برخورد با آن شده‌اند که البته باشگاه پرسپولیس هم به دلیل ادبیاتی که محمد دانشگر در استوری خود به کار برده از مدافع سپاهان شکایت کرده است.

این جدیدترین حاشیه بازی کلاسیک فوتبال ایران است که هر دو از ریشه باشگاه شاهین هستند، اما اتفاقات دو دهه اخیر سبب شده هواداران هر سال نسبت به سال قبل از هم فاصله بیشتری بگیرند.

2019494 استوری میلاد زکی‌پور در واکنش به حرف‌های مجری شبکه پرسپولیس 2019498 استوری محمد دانشگر که با ادبیات خاصی گلایه خود را بیان کرده و پس از شکایت باشگاه پرسپولیس حالا با واکنش تندی از سوی مدیر رسانه پرسپولیس نیز همراه شده است. 2019495 پیام نیازمند هم با انتشار این استوری از خجالت مجری شبکه پرسپولیس در آمده است. 2019496 استوری سید محمد کریمی کاپیتان سپاهان در خصوص صحبت‌های حامد تهرانی 2019497 2019499 شهریار مغانلو هم با انتشار این استوری به تمجید از سپاهان و هوادارانش پرداخته است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.