حمله موشکی مقاومت اسلامی عراق به بندر نفتی عسقلان

مقاومت اسلامی عراق امروز (دوشنبه) در بیانیه ای اعلام کرد بندر نفتی عسقلان در اراضی اشغالی را با موشک کروز پیشرفته (ارقب) هدف قرار داده است.

خبر مرتبط
عملیات ترکیبی حماس و جهاد اسلامی علیه اسرائیل

شاخه‌های نظامی حماس و جهاد اسلامی فلسطین از حمله راکتی خود به مواضع ارتش اسرائیل خبر دادند.

همزمان با این عملیات، گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس هم اعلام کرد نیروهای اشغالگر مستقر در محور نتساریم را در دو نوبت با موشک‌های کوتاه برد ۱۰۷ هدف قرار داده است.

مقاومت اسلامی عراق بامداد یکشنبه نیز در بیانیه ای اعلام کرد که بندر حیفا در مناطق اشغالی را با موشک پیشرفته کروز ارقب هدف قرار داده است.

این گروه مقاومت همچنین بامداد جمعه اعلام کرد که تل‌آویو را هدف ۲ موشک کروز پیشرفته ارقب قرار داده است.

براساس اینفوگرافی که به تازگی رسانه جنگ نیروهای مقاومت منتشر کرده‌اند، مقاومت اسلامی عراق در ۲۰۰ روزه گذشته که از عملیات طوفان الاقصی می‌گذرد، به ترتیب ۲۴۳ حمله علیه مواضع دشمنان انجام داده که ۹۰ هدف به مواضع آمریکایی ها و متحدانش در خاک عراق، ۶۵ حمله به اهداف در اراضی اشغالی و ۸۸ حمله به مواضع و پایگاه های دشمن در سوریه انجام داده است.

گروه مقاومت اسلامی عراق در عملیات‌ گذشته به سرزمین‌های اشغالی، هشدار داده بود که در صورت ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، عملیات خود علیه مواضع این رژیم را تشدید خواهد کرد.

این گروه پس از انجام عملیات‌ خود در سرزمین‌های اشغالی، همواره بر حمایتش از مردم غزه و تشدید حملات علیه اشغالگران تأکید کرده بود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.