ترفند ضدانسانی رژیم صهیونیستی برای فریب فلسطینیان

عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی امروز پنجشنبه خود تاکید کرد: هیچ کجای دنیا فجیع‌تر از جنایاتی که رژیم صهیونیستی در حق ساکنان نوار غزه مرتکب شده به وقوع نپیوسته است. این رژیم اقدام به مثله کردن پیکرهای فلسطینی‌ها و سرقت اعضای بدن آنها در گورهای دسته جمعی کرده است. این گورها به تازگی در داخل بیمارستان ناصر کشف شده اند.

وی در ادامه افزود: دشمن صهیونیستی بیمارستان‌های نوار غزه را به گورهای دسته جمعی تبدیل کرده و با خون سردی کامل دست به کشتار کادر درمان و بیماران می‌زند. صهیونیست‌ها از صداهای ضبط شده درخواست کمک و فریادهای کودکان که از پهپادها پخش می‌شود استفاده می‌کنند تا فلسطینی‌ها را به محل مورد نظر کشانده و آنها را هدف قرار دهند.

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: دشمن صهیونیستی از تمام راه‌های مختلف برای نسل کشی ملت فلسطین از جمله گرسنه نگه داشتن آنها و گسترش بیماری‌های واگیردار در نوار غزه استفاده کرده است.

خبر مرتبط
حمله پهپادی اسرائیل به مناطقی از غزه

جنگنده های رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) نیز مناطقی از نوار غزه را بمباران کردند.

وی در ادامه افزود: این جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار و ویرانی در غزه با حمایت تمام قد آمریکا صورت می گیرد. این کشور در محاصره نوار غزه، گرسنه نگه داشتن ساکنان این باریکه، کشتار آنها و جنایت نسل کشی شریک است.

عبدالملک الحوثی تصریح کرد: دشمن صهیونیستی تلاش دارد از به اصطلاح اعیاد یهودیان برای حمله به مسجدالاقصی و تعرض به این مسجد و نمازگزاران فلسطینی سوء استفاده کند. در کرانه باختری نیز شاهد عملیات بی سابقه مصادره اراضی فلسطینی ها توسط دشمن صهیونیستی طی ۳۰ سال گذشته هستیم. تجاوزات صهیونیست ها در این منطقه به صورت روزانه انجام می شود.

وی اضافه کرد: عنوان یهودستیزی در کشورهای غربی تنها زمانی استفاده می شود که مساله به دشمن صهیونیستی مرتبط باشد. در آلمان قصد دارند قانونی تصویب کنند که صرف انتقاد از دشمن صهیونیستی یهودستیزی تلقی شود. هر کس که خواهان توقف نسل کشی فلسطینی ها باشد در غرب به عنوان یهودستیز معرفی می شود. حتی برخی افراد در داخل مجلس نمایندگان آمریکا بمباران ملت فلسطین با بمب های هسته ای را تایید کردند.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: تمام حقوقی که آمریکایی ها در قبال دانشجویان دانشگاه های این کشور قائل بودند بعد از درخواست برای توقف نسل کشی فلسطینی ها از بین رفت. دولت آمریکا امروزه دانشگاه های این کشور را به پادگان تبدیل کرده و دانشجویان را دستگیر می کند. رئیس جمهور و مقامات آمریکایی معترضان در دانشگاه های این کشور را تهدید به برکناری و اخراج کرده اند. آمریکایی ها حتی به قانون ها و شعارهای خود در خصوص دموکراسی و آزادی بیان نیز پایبند نیستند.

رهبر انصارالله یمن همچنین تاکید کرد: ما شاهد اقداماتی در بیش از ۱۰۰ شهر غربی و اروپایی در حمایت از فلسطینی ها هستیم که از اهمیت زیادی برخوردار است. آمریکایی ها سعی می کنند مانع گسترش این موج بیدارکننده شوند. وقتی غربی ها از حق ملت فلسطین در تشکیل کشور سخن می گویند منظورشان تشکیل کشور در بخش کوچکی از خاک آنها و مصادره بیشتر خاک فلسطین به نفع دشمن صهیونیستی است. استفاده از چنین اصطلاحاتی گمراه کننده و فریبنده است.

وی بیان کرد: با وجود موضع ذلیلانه اکثر کشورهای اسلامی اما ملت فلسطین و نیروهای رزمنده به پایداری خود ادامه می دهند. تداوم عملیات نیروهای فلسطینی در شمال و مرکز نوار غزه افسانه ای و بی سابقه است. دشمن صهیونیستی ضربات سنگینی متحمل شده است. پدیده گسترش مشکلات روانی در میان صهیونیست ها به عنوان جنایتکاران متجاوز قابل توجه است. آنها نتوانستند اسرای خود را آزاد کرده یا رزمندگان فلسطینی را متوقف کنند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.