حمله تند لاپید علیه بن گویر / آبروی اسرائیل را بردی

لاپید یائیر، رهبر مخالفان نتانیاهو در واکنش به توئیت وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت: تاکنون هیچ وزیری به این اندازه به امنیت اسرائیل و وجهه و جایگاه بین‌المللی آن آسیب وارد نکرده است.

رسانه های فلسطینی گزارش دادند، لاپید اضافه کرد: بن‌گویر در یک توییت نابخشودنی یک کلمه‌ای موفق شد اسرائیل را از تهران تا واشنگتن مسخره و شرمنده کند.

وی اضافه کرد: هرکس به‌جز نتانیاهو نخست‌وزیر ‌بود، امروز صبح او را از کابینه اخراج می‌کرد.

خبر مرتبط
فوری / تجهیزات جاسوسی صهیونیست‌ها به آتش کشیده شد

مقاومت لبنان از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی با سلاح‌های مناسب خبر داد.

بن گویر گفت: حتی وزرایی که در کنار نتانیاهو نشسته و مثل گوسفند سکوت می‌کنند هم در برابر اقدامات او مسئولند. آنها بخشی از شکست نابخشودنی امنیت و ارزش اسرائیل هستند.

«ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی روز جمعه در واکنش به خرابکاری ناموفق مزدوران این رژیم که در واکنش به عملیات موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی در سرزمین های اشغالی فلسطین انجام شد در توئیتی یک کلمه ای نوشته بود: ضعیف.

حوالی ساعت ۴ بامداد امروز، پدافند هوایی پایگاه هشتم شکاری اصفهان برای رهگیری به کار افتاد و صدای پدافند از سمت شمال شرق اصفهان بگوش رسید.

امیر سرتیپ دوم میهن‌دوست، ارشد نظامی آجا در اصفهان نیز در این رابطه گفت: این صدا، مربوط به شلیک پدافند هوایی اصفهان به یک شیء مشکوک بوده و هیچ خسارت و حادثه‌ای نداشته‌ایم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.