حمله موشکی اسرائیل به جنوب لبنان+ فیلم

این حمله در حالی است که حزب‌الله لبنان روز جمعه «ده‌ها موشک کاتیوشا» را به سمت مواضع توپخانه اشغالگران شلیک کرد، در حمله‌ای که به گفته آن‌ها پاسخی به حملات صهیونیست‌ها به شهرهای جنوب لبنان بود.

خبر مرتبط
حزب الله لبنان بیانیه‌ صادر کرد

جنبش مقاومت اسلامی لبنان جمعه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد که عصر امروز (جمعه) در حمایت از مردم غزه، مقر تجمع نظامیان صهیونیست در پایگاه «المرج» و پایگاه نظامی این رژیم در «رویسات العلم» را هدف حملات موشکی قرار داده است.

حزب‌الله در بیانیه‌ای اعلام کرد: در پاسخ به حملات دشمن به روستاها و منازل غیرنظامیان در جنوب مجاهدین مقاومت اسلامی ساعت ۲۰ شب گذشته مواضع توپخانه دشمن را در زاعوره با ده‌ها موشک کاتیوشا بمباران کردند.

62990299

ارتش اشغالگر نیز روز جمعه اعلام کرد که پرتاب حدود ۴۰ موشک از جنوب لبنان به سمت منطقه «اصبع الجلیل» در شمال اراضی اشغالی را رصد کرده و ۲ پهپاد رهگیری شده است.

ارتش اشغالگر در بیانیه‌ای که توسط آناتولی منتشر شد، گفت: «در پی آژیرهای هشداری که دقایقی قبل در منطقه (اصبع الجلیل) در شمال فعال شد، درباره رصد پرتاب حدود ۴۰ گلوله راکت از خاک لبنان صحبت شد.

ارتش در همین بیانیه ادعا کرد: پدافند هوایی ۲ پهپاد حزب‌الله را که از سمت لبنان نفوذ کرده بودند، رهگیری کرد و از ترس سقوط قطعات پهپادها، هشدارها فعال شد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.