بارش نیم متری برف در این منطقه از کشور

سرپرست اداره راهداری خلخال گفت: بارش برف بهاری و کولاک که از شب گذشته در محورهای کوهستانی شهرستان خلخال آغاز شده سبب شد امروز در برخی از مناطق گردنه الماس ارتفاع برف به ۵۰ سانتی‌متر برسد.

عباس حقی، سرپرست اداره راهداری خلخال در خصوص آخرین وضعیت بارش‌ها در شهرستان خلخال اظهار کرد: بارش برف بهاری و کولاک که از شب گذشته در محورهای کوهستانی شهرستان خلخال آغاز شده سبب شد امروز در برخی از مناطق گردنه الماس بر اثر کولاک ارتفاع برف به ۵۰ سانتی‌متر برسد.

وی افزود: با تلاش راهداران برفروبی این مسیر انجام شده و در حال حاضر قابل تردد بوده و بدون هیچ مشکل ترافیک روان در آن ادامه دارد.

خبر مرتبط
برف این شهر را سفیدپوش کرد

فرماندار خوانسار روز پنجشنبه اظهار داشت: با بارش ۳۷ میلی‌متری برف و باران در شبانه روز گذشته در خوانسار، مقدار بارش‌های سال زراعی جاری در این شهرستان به حدود ۳۰۰ میلی‌متر رسید و موجب خوشحالی کشاورزان این منطقه شد.

سرپرست اداره راهداری خلخال در خصوص محور پونل به خلخال نیز گفت: در محور پونل به علت یخبندان و برف عوامل راهداری در حال بازگشایی مسیر با کمک راهداری رضوانشهر هستند که این مسیر نیز تا چند ساعت آینده با مساعد شدن وضعیت آب و هوایی قابل تردد خواهد بود.

حقی افزود: مردم اخبار درست و صحیح را از رسانه ملی و خبرگزاری‌های رسمی پیگیر باشند و فریب فضای مجازی و یک سری سو استفاده کنندگان در این خصوص را نخوردند.

وی عنوان کرد: تمامی نیروهای پلیس راه خلخال به زنجان، راهدارخانه شهید غنیمت اسدی و امدادگران پایگاه شهدای الماس در حال آماده باش هستند.

گفتنی است؛ بارش باران نیز از شب گذشته مردم خلخال و اهالی روستاها و کشاورزان را خوشحال کرده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.