اهداف اسرائیل در تیررس موشکهای نیروهای مسلح ایران است

سرتیپ دوم سیدعلی نباتی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر اردبیل اظهار داشت: ارتش قبل از انقلاب در اختیار استکبار جهانی بود و با تصمیم‌گیری آمریکا و سایر مستکبران روزگار نشست و برخاست داشت.

وی خاطرنشان کرد: نیروی هوایی و دریایی به دنبال حفظ منافع آمریکا بودند و نیروی زمینی ارتش نیز در اختیار مستشاران آمریکا بود تا با تصمیم آنها زمینه تحرک و اقدامات عملی را انجام دهند.

فرمانده تیپ ۴۰ متحرک و هجومی ارتش جمهوری جمهوری اسلامی ایران گفت: در رژیم سابق ارتش کشور ما جولانگاهی برای آمریکایی ها و غربی ها بود و آنها سعی می کردند برای ارتش کشورمان تصمیم گیری کنند.

نباتی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جوانان ارزشی و انقلابی ارتش به نیروی ضداستکباری تبدیل شد و توانست در عرصه های مختلف قدرت و صلابت خود را حفظ کند.

وی گفت: با شروع جنگ تحمیلی ارتش توانست نیروها و تجهیزات خود را سروسامان داده و در این دوران سخت با تقدیم ۴۸ هزار شهید ۲۱۱ هزار جانباز و ۲۸ هزار آزاده و اعزام ۳.۵ میلیون سرباز در دوران دفاع مقدس وفاداری خود را به نظام جمهوری  اسلامی ایران نشان دهد.

فرمانده تیپ ۴۰ متحرک و هجومی ارتش جمهوری جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: تیپ ۴۰ ارتش نیز با تقدیم یک هزار و ۶۰۴ شهید و ۲ هزار و ۵۳۵ جانباز به عنوان تیپی پرافتخار در دوران دفاع مقدس ماموریت و مسئولیت خود را به شایستگی به انجام رساند و توانست به عنوان مقتدرترین تیپ از مرزهای کشور دفاع کند.

نباتی تصریح کرد: ارتش امروز به مجهز شدن به انواع سلاح و مهمات و پهبادهای هوشمند هجومی یکی از باصلابت ترین نیروها در منطقه است.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز به تانک های نفربر، تجهیزات زرهی، ناو جنگی و هواپیماهای بسیار پیشرفته مجهز شده و در عرصه های مختلف توانسته توان و نیروی خود را به نمایش بگذارد.

فرمانده تیپ ۴۰ متحرک و هجومی ارتش جمهوری جمهوری اسلامی ایران قدرت بازدازندگی نیروهای مسلح کشورمان را بی‌نظیر توصیف و اظهار کرد: ما امروز در منطقه اجازه نمی‌دهیم تا دشمن کوچکترین خطایی را مرتکب شده و یا نگاهی چگ به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

نباتی بیان کرد: نیروهای مسلح ما به ویژه ارتش در اوج آمادگی است و پیام ما به دوسان صلح و آشتی و دشمان این است که با قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران کوچکترین شوخی را نداشته باشند.

وی اظهار داشت: متجاوزان باید بدانند که ما پاسخی سخت به کوچک‌ترین یاوه گویی آنها می دهیم و در این بین اسرائیل باید بداند که هیچ نقطه ای از تیررس موشک های ما در امان نخواهد بود و ما پاسخی کوبنده به یاوه سرایی آنها خواهیم داد.

فرمانده تیپ ۴۰ متحرک و هجومی ارتش جمهوری جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: گزیش و عضویابی ارتش به ویژه تیپ ۴۰ آغاز شده و ما از جوانان متعهد و دلاور دعوت می کنیم تا به عضویت ارتش درآمده و زمینه پاسداشت این کشور را در برابر همه یاوه گویی های دشمن فراهم آورند.

نباتی ادامه داد: تیپ ۴۰ آمادگی دارد تا در رژه ۲۹ فروردین روز ارتش توان رزمی خود را در کنار نیروهای مسلح به نمایش گذاشته و مراقبت بیشتر را از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در برابر هجمه های احتمالی دشمنان داشته باشد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.