فوری / دو پایگاه نظامی اشغالگران به آتش کشیده شد

حزب الله لبنان با انتشار بیانیه کوتاهی اعلام کرد رزمندگان مقاومت پایگاه نظامیان اشغالگر موسوم به السماقه در ارتفاعات لبنانی کفرشوبا را هدف حمله موشکی قرار دادند که موشک های مذکور به دقت به اهداف تعیین شده اصابت کردند.

رسانه‌های لبنانی گزارش دادند، حزب الله در بیانیه دیگری تأکید کرد رزمندگانش پایگاه الرمثای نظامیان صهیونیست در ارتفاعات اشغالی کفرشوبا را مورد حمله موشکی قرار دادند و موشک هایشان دقیقا به اهداف تعیین شده اصابت کردند.

به دنبال این حملات موشکی، هواپیماهای ارتش رژیم صهیونیستی شهرک الخیام در جنوب لبنان را بمباران کردند.

هواپیماهای رژیم اشغالگر همچنین به طور پیاپی مناطق مختلف جنوب از جمله محله غربی شهرک میس الجبل را بمباران کردند.

خبر مرتبط
بیانیه شورای امنیت درباره کشتار امدادگران در حملات اسرائیل

شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه‌ای درباره حملات اسرائیل که در اوایل ماه جاری منجر به کشته شدن 7 عضو تیم آشپزخانه مرکزی جهانی شد، ابراز نگرانی شدید کرد.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.