نتانیاهو به جامعه جهانی دهن کجی کرد

 «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در این باره گفت: اسرائیل حذف تیپ‌های حماس از جمله آنهایی را که در رفح هستند، تکمیل خواهد کرد.

وی در ادامه گزافه‌گویی‌های گذشته، ادعا کرد که «هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند جلوی این حملات را بگیرد.»

خبر مرتبط
تانک مرکاوا اسرائیل توسط حزب الله شکار شد

مقاومت اسلامی لبنان دقایقی قبل حمله های جدید به مواضع نظامیان اسرائیل انجام داد و یک تانک مرکاوا اشغالگران را منهدم کرد.

این اظهارات نتانیاهو درحالی بیان شده است که شورای امنیت عصر دوشنبه (ششم فروردین) پس از چند ماه جنگ در غزه، قطعنامه‌ای را برای برقراری آتش‌بس طی ماه مبارک رمضان تصویب کرد اما این قطعنامه توسط رژیم صهیونیستی نادیده گرفته شد.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به غزه، این رژیم روز به روز بیشتر در بحران های داخلی و خارجی خود فرو می رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل عام، ویرانی، جنایت های جنگی، نقض قوانین بین المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۶ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وا دارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.