مهدی مهدی‌پور خانه‌نشین شد/گلر استقلالی‌ها به مستطیل سبز بر می‌گردد؟

از روز گذشته خبرهایی درباره خارج‌ کردن نام مهدی‌پور از فهرست استقلال شنیده می‌شود اما با توجه به قوانین سازمان لیگ تیم‌ها در این برهه نمی‌توانند بازیکنی را از لیست خارج کنند و فقط دروازه‌بان - آن هم اگر مصدومیت شدید داشته باشد - می‌تواند با هماهنگی مسئولان کمیته نقل و انتقالات از لیست تیم‌ها خارج شود.

طبق مطلب ایسنا، مشابه همین اتقاق برای تیم نساجی مازندران هم افتاد و علیرضا رضایی گلر این تیم آسیب دید و این تیم یک دروازه‌بان آزاد خارجی را جذب کرد.
خبر مرتبط
مهدی مهدی پور به استقلال پیوست

مهدی مهدی پور،هافبک فصل قبل تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به استقلال پیوست.

 

سنگ تمام استقلالی‌ها برای گلر مصدومشان

همچنین خبر ورزشی نوشته است: آسیب دیدگی فوق العاده سنگین که البته هنوز مشخص نیست فصل آینده نیز از چه زمانی به مهدی اجازه حضور در مستطیل سبز را می‌دهد. تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال از عصر یکشنبه به طرق مختلف سعی در روحیه دادن به مهدی پور داشتند و عکس‌ها و متن‌های مختلفی پیرامون همین مسئله در فضای مجازی منتشر کردند.

حالا خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که احتمالاً تمام بازیکنان ثابت استقلال در جدال مقابل آلومینیوم اراک که جمعه برگزار می‌شود پیش از آغاز بازی پیراهنی که عکس مهدی مهدی‌پور روی آن نقش بسته را می‌پوشند و با این کار به همبازی خودشان پیام می‌دهند که او را فراموش نکرده‌اند.
 
حرکتی که بالغ بر سه دهه است در فوتبال اروپا انجام می‌شود و الان کم کم شاهد اجرای آن در لیگ برتر خودمان هم هستیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.