اسامی ۷ شهید حمله تروریستی راسک و چابهار

یک منبع آگاه گفت: تعداد شهدای حملات تروریستی جیش الظلم در جنوب سیستان و بلوچستان به ۱۱ نفر افزایش یافت.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: براساس اطلاعات موجود، تاکنون دو مأمور فراجا، دو مأمور دریابانی (مرزبانی) و هفت نیروی سپاه و بسیج مردمی در حملات تروریستی جیش الظلم در حوزه شهرستانهای راسک و چابهار به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: در این سه عملیات تروریستی که به صورت همزمان انجام شد، تاکنون ۱۶ نفر از تروریست‌ها کشته شدند که احتمال افزایش آنها به ۱۸ نفر وجود دارد.

وی اضافه کرد: هم اکنون از ساعت‌ها قبل درگیری در راسک به اتمام رسیده و ساختمان دریابانی چابهار نیز در حال پاکسازی بوده؛ اوضاع امنیتی در چابهار و راسک به صورت عادی تداوم دارد و مشکلی وجود ندارد.

خبر مرتبط
تصویری پربازدید از شمخانی با دست آسیب دیده در کنار آذری جهرمی+ عکس

مسئولان و کارگزاران نظام عصر روز گذشته با رهبر انقلاب دیدار کردند.

تا این لحظه اسامی شهیدان «محسن حسن نژاد»، «حسین انتظاریان» و «حسین سرسنگی» از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد، «جواد جهان بیگی» از کارکنان هنگ مرزی جکیگور، «محسن حسین نیا» از پایگاه دریابانی چابهار، «شهید عباسعلی میر» و شهید «مسلم کریمی» از کارکنان انتظامی چابهار مشخص شده است.

خبر مرتبط
آخرین جزئیات از حمله تروریستی سیستان و بلوچستان / ۸ تروریست به هلاکت رسیدند

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور بیان کرد: در ۲ شهر چابهار و راسک تعدادی از تروریست‌های باقی‌مانده در محاصره کامل نیروهای امنیتی هستند که تا ساعتی دیگر که پیش‌بینی می‌شود حدود ۶ نفر هستند آنها نیز دستگیر یا به هلاکت خواهند رسید.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.