تصادف خونین در بزرگراه شهید آوینی تهران

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: تصادف شدید سواری رنو با دو خودروی دیگر در بزرگراه شهید آوینی ۵ مصدوم بر جای گذاشت.

وی عنوان کرد: در ساعت ۱۹:۳۰ شب گذشته وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده در بزرگراه آوینی شرق به غرب نرسیده به رجایی به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که سواری رنو در این محدوده و با سرعت زیاد در حال تردد بوده پس از رفتن در لاین مخالف با یک دستگاه سواری کوییک و سواری هیوندا برخورد می‌کند.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۲۰ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ جوانبخت ادامه داد: راکب و سرنشین موتورسیکلت در این حادثه ۵ نفر از رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه مصدوم می‌شوند که با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می‌شوند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۲۰ پلیس راهور فاتب مشخص شد، سرعت زیاد ناشی از عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه باعث بروز این حادثه است /.

وی از رانندگان خواست در معابر خلوت و هیچ گاه سرعت را چاشنی ترددهای خود نکرده و همیشه با سرعت مطمئنه در معابر خلوت بویژه بزرگراه‌ها و تاریکی هوا تردد داشته باشند و تمام توجه و دقت خود را صرف نگاه کردن به جلو و اطراف کنند تا شاهد بروز این گونه حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.