حمله پهپادی حزب‌الله به مقر نظامیان اسرائیلی

 پهپادهای انتحاری در جریان این عملیات به اهداف تعیین شده اصابت کردند.

ساعاتی پیش نیز، حزب الله در بیانیه ای تاکید کرد که رزمندگان مقاومت در راستای حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه، ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز شنبه پایگاه نظامیان اشغالگر موسوم به «خربه ماعر» را مورد حمله موشکی قرار دادند.

خبر مرتبط
حمله موشکی حزب الله لبنان به دو پایگاه نظامی اسرائیل

حزب الله لبنان امروز (شنبه) پایگاه های نظامی «خربه ماعر» و «الراهب» را در شمال سرزمین های اشغالی هدف حمله موشکی قرار داد.

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که رزمندگان آن، تحرکات نظامیان اشغالگر را در پایگاه «الراهب» و اطراف آن با موشک و آتش توپخانه هدف قرار دادند که منجر به وارد آمدن خسارت قطعی به اشغالگران شد.

رزمندگان مقاومت همچنین یک ساختمان در شهرک صهیونیست نشین «ادمیت» را که نظامیان اشغالگر در آن، کمین کرده بودند با سلاح های مناسب هدف قرار دادند که بر اثر آن خسارت جانی قطعی به نظامیان صهیونیست وارد شد.

خبر مرتبط
فوری/ حمله موشکی سنگین حزب الله به مقر نظامیان اسرائیل+ فیلم

مرکز استقرار نظامیان ارتش اسرائیل بامداد امروز هدف حملات موشکی حزب الله لبنان قرار گرفت.

حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی فلسطینیان توسط این رژیم در نوار غزه، مواضع نظامی صهیونیست ها در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است و تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.