اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی لرستان درباره درگذشت دکتر پرستو بخشی؛ علت فوت در دست بررسی است

در متن این اطلاعیه دکتر سیاوش بیرانوند معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان آمده است: «درگذشت خانم دکتر پرستو بخشی پزشک متخصص رشته بیماری های قلب و عروق ، جامعه پزشکی و عموم همشهریان و علی الخصوص مجموعه دانشگاه علوم پزشکی لرستان را اندوهگین کرد .

اینجانب و اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه با نهایت تاسف و تالم درگذشت این طبیب حاذق را به خانواده محترم ایشان ، جامعه پزشکی و مردم استان لرستان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن تازه درگذشته طلب رحمت و مغفرت الهی و صبر و شکیبایی برای خانواده بزرگوارشان مسئلت می نماییم .

جهت تنویر افکار عمومی به استحضار می رساند سرکار خانم دکتر بخشی در آبان ماه سال ۱۴۰۱ جهت انجام تعهدات دوره تخصص به استان لرستان معرفی گردید؛ ولی به دلیل مشکلات شخصی و با همکاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جهت تعدیل شرایط ایشان ، پس از یکسال به استان مراجعه نمودند .

به منظور رفاه حال نامبرده و تسکینی بر شرایط ایشان و امکان رفت و آمد از طریق فرودگاه به استان تهران، محل خدمت ایشان در پایان آبان ماه سال ۱۴۰۲ در مرکز استان (مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی) تعیین گردید .

پس از سپری نمودن چند ماه از تعهدات و الزام به حضور ایشان طبق دستور العمل های وزارت در مراکز درمانی و عدم تمایل ایشان به حضور مستمر در مرکز استان ، درخواست جابه جایی به شهرستان با ضریب محرومیت پایین تر به منظور کوتاه شدن دوره تعهدات خود را داشتند .

نامبرده حسب تمایل و درخواست شخصی و با توجه به نیاز مبرم شهرستان دلفان ، به منظور ادامه تعهدات در پایان اسفند ماه به شهرستان مذکور که از شهرستان های نیمه برخوردار و با کمترین ضریب خدمتی و دارای تجهیزات لازم و امکان نزدیکی به فرودگاه شهرستان های خرم آباد و کرمانشاه ، معرفی و در منازل سازمانی بیمارستان اسکان گردید .

لازم به ذکر است موضوع فوت ایشان در دست بررسی است و پس از بیانیه پزشکی قانونی، در اسرع وقت به اطلاع عموم رسانده خواهد شد .»

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.