ماجرای رأی لحظه آخری احمدی نژاد در انتخابات مجلس

احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز، در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره رای دادن لحظه آخری احمدی نژاد در انتخابات مجلس دوازدهم توضیح داد که در ادامه می‌خوانید.

*آقای احمدی‌نژاد نمی‌خواستند رأی دهند که آخرین لحظه رفتند رأی دادند؟

رأی دادن آقای احمدی‌نژاد هم یک نوع اعتراض بود که لحظه آخر رفتند رأی دادند.

خبر مرتبط
استادی که قربانی شاگردش شد/ افشای اختلاف احمدی نژاد و لاریجانی در استیضاح حمید بهبهانی

حمید بهبهانی استاد محمود احمدی نژاد در دانشگاه بود که نقش بسیار مهمی در ارتقای وی داشت اما دانشجوی وفادار حق شاگردی را خوب ادا کرد و استاد را در مقام وزیر نشاند؛ وزیری که البته تنها ۲ سال در مقام وزارت باقی ماند و احمدی نژاد نتوانست استاد خود را از تیغ استیضاح مجلس برهاند.

*یعنی احمدی‌نژاد از اول نمی‌خواست در انتخابات رأی دهد ولی لحظه آخر رفت و رأی داد؟

باید از احمدی‌نژاد سوال کرد، من از او اطلاعی نگرفتم. اما احمدی‌نژاد در حال حاضر برای اینکه از خودش رفع اتهام کند، رأی داد چرکه برخی می‌گویند که چشم احمدی‌نژاد به پساجمهوری اسلامی است، لذا برای اینکه این اتهام را از خودش دور کند، با وجود اینکه پزشک به او گفته بود به دلیل عمل جراحی روی پلک چشم‌هایش، نباید در معرض باد و هوا قرار بگیرد، اما صرفاً برای اینکه اثبات کند که نگاهش به پسا جمهوری اسلامی نیست رفت و در انتخابات شرکت کرد.

خبر مرتبط
علت درگذشت وزیر جنجالی احمدی نژاد

وزیر سابق راه و ترابری در دولت نهم احمدی نژاد امروز شنبه 19 اسفند ماه 1402 درگذشت. علت فوت وزیر سابق راه و ترابری در دولت احمدی نژاد را می خوانید.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.