حملات متعدد حزب‌الله لبنان به مواضع اسرائیل/ پایگاه های تل‌آویو بمباران شد

حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان ما در حمایت از ملت فلسطین در غزه راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح، تجمع نظامیان دشمن صهیونیستی را در محوطه شهرک صهیونیست‌نشین شتولا با حملات راکتی هدف قرار دادند.

حزب الله با انتشار بیانیه دیگری تاکید کرد که «ساعت ۰۱:۴۵ دقیقه بعد از ظهر مجموعه نظامی پیاده دشمن صهیونیستی را در داخل اردوگاهی در پایگاه رامیم با سلاح مناسب هدف قرار دادیم.»

خبر مرتبط
فوری/ دست آمریکا رو شد/ واشنگتن با حمله اسرائیل به رفح موافقت کرد

اقتصادنیوز: ایالات متحده برخلاف مخالفت ظاهری با حمله رژیم صهیونیستی در رفح اما در پشت‌پرده به‌دنبال توقف آن نیست بلکه در حال سروشکل‌دادن به حمله است.

در این بیانیه آمده است که تعدادی از نظامیان صهیونیست در این حمله کشته یا زخمی شدند.

حزب الله همچنین اعلام کرد: راس ساعت ۲:۰۰بعد از ظهر تجهیزات جاسوسی در پایگاه مسکاف را هدف قرار دادیم.

حزب الله لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد که «ساعت ۰۲:۰۵دقیقه بعد از ظهر پایگاه رویسات العلم در سرزمین‌های اشغالی را هدف حملات راکتی قرار دادیم.»

ساعت ۸:۰۰ صبح نیز حزب‌الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرده بود که در حمایت از مردم فلسطین در غزه و در پاسخ به جنایت دشمن صهیونیستی در منطقه الهباریه، مجاهدان مقاومت صبح امروز شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونه و فرماندهی تیپ۷۶۹ رژیم صهیونیستی را با ده ها موشک هدف قرار دادند.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که در این حمله موشکی حزب الله ۲ نفر زخمی و یک نفر کشته شده است.

حزب الله لبنان پیش از این تهدید کرده بود که جنایت رژیم صهیونیستی علیه مرکز پزشکی در الهباریه در جنوب لبنان بی‌پاسخ نمی‌ماند.

از طرفی، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز مرکز جمعیت پزشکی اسلامی لبنان در شهرک الهباریه را هدف قرار دادند که در این حمله دستکم هفت نفر شهید شدند.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.