محمدرضا گرایی اردوی تیم ملی را ترک کرد/ قهرمان المپیک آسیب دید

شاگردان حسن رنگرز بعد از بازگشت از دو تورنمنت نیکولای پتروف بلغارستان و وهبی‌امره ترکیه اردوی آماده‌سازی خود را در شهرستان نور برپا کردند و سال جدید برای آنها در کنار هم در استان مازندران آغاز شد، اردوی سنگینی که تمرینات پرفشار برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک در جریان بود.

در روزهای ابتدایی این اردو، محمدرضا گرایی مدعی وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی فرنگی از ناحیه زانو دچار آسیب‌دیدگی شد که برای پیگیری بحث پزشکی اردوی تیم ملی را ترک کرد و به تهران رفت.

خبر مرتبط
شکست دور از انتظار یزدانی در کشتی آزاد باشگاه‌های جهان

ملی‌پوش با تجربه ایران و دارنده مدال نقره جهان در جریان رقابتهای روز نخست کشتی آزاد جام باشگاه های جهان مقابل حریف خود تن به شکست داد.

حسن رنگرز در مورد وضعیت زانوی آسیب‌دیده دارنده مدال طلای المپیک و سه نشان طلا، نقره و برنز جهانی به خبرنگار تسنیم گفت: پزشک و فیزیوتراپ پای گرایی را معاینه کردند و خوشبختانه مشکل جدی ندارد و باید کار فیزیوتراپی را دنبال کند.

گرایی در جام نیکولای پتروف در وزن 72 کیلوگرم روی تشک رفت و به مدال نقره رسید. او در مسابقات جهانی 2023 بلگراد سهمیه وزن 67 کیلوگرم المپیک را به دست آورده است. در این وزن سعید اسماعیلی به مسابقات قهرمانی آسیا خواهد رفت.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.