خط و نشان سردار نقدی برای اسرائیل

سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده‌ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مجاهدان عالم در قبال جنایت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی بیکار ننشسته‌اند، اظهار داشت: این عالم صاحب دارد و براساس سنت‌های شناخته شده‌ای اداره می‌شود. امام خامنه‌ای در اولین واکنش نسبت به عملیات طوفان الاقصی به یک سنت الهی اشاره کردند و فرمودند وقتی ظلم و جنایت از حد گذشت و درنده‌خویی به نهایت رسید، باید منتظر طوفان بود.

خبر مرتبط
سردار نقدی: به ازای هر سال که از عمر انقلاب گذشته تقریباً نیم سال عمر مردم بیشتر شده است

سردار نقدی تصریح کرد: در سال ۵۷ متوسط عمر هر ایرانی کمتر از ۵۷ سال بود اما امروز به بیشتر از ۷۸ سال رسیده است یعنی به ازای هر سال که از عمر انقلاب گذشته تقریباً نیم سال عمر مردم بیشتر شده است. این آمار سازمان بهداشت جهانی و ارزیابی دشمنان از کشور ماست.


وی افزود: صهیونیست‌ها بعد از طوفان‌الاقصی باید به خودشان می‌آمدند و از شدت ظلم و جنایت می‌کاستند و راه حساب شده‌تری را در پیش می‌گرفتند. در این صورت دست‌کم برای یک دهه دیگر عمر حکومت‌شان تمدید می‌شد. اما آن‌ها با شدت بخشیدن به جنایت علیه بشریت، راه میان‌بری برای نابودی خودشان گشوده‌ و زمینه را برای وقوع حادثه‌ای مهیب‌تر از طوفان الاقصی فراهم کردند.

معاون هماهنگ‌کننده‌ی سپاه با بیان اینکه عمق جنایت‌پیشگی صهیونیست­‌ها افکار عمومی منطقه و مردم جهان را به ستوه آورده، خاطرنشان کرد: اکنون چنان عزمی در مردم منطقه ایجاد شده که سابقه نداشته و وقتی حرکت بزرگ و عمومی مردم منطقه آغاز شود، هیچ نیرویی نمی‌تواند با آن به مقابله برخیزد. امروز با قاطعیت می‌توان گفت بین این زنجیره‌ی حوادث و زوال قطعی رژیم صهیونیستی هیچ فاصله‌ای نخواهد بود.

خبر مرتبط
هشدار سردار نقدی به آمریکا/ ورود به آب راه ها برایتان به کابوس تبدیل می شود

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: با تداوم جنایت‌های آمریکا و متحدانش باید منتظر تولد قدرت‌های جدید مقاومت و بسته شدن بقیه آب راه‌ها و راه‌ها بروی خودشان باشند.

سردار نقدی با اشاره به پشتیبانی کامل آمریکا از جنایت‌های صهیونیست‌ها، اظهار کرد: پس از طوفان‌الاقصی آمریکا هم می‌توانست راهبرد حساب شده و پیچیده‌تری را در پیش بگیرد، اما انگار خواست پروردگار بود که سرنوشت رژیم جنایتکار آمریکا با فرزند نحس و شوم خودش در خاورمیانه گره بخورد.

وی تصریح کرد: خداوند متعال برای بیداری بیشتر جامعه‌ی بشری و آمادگی جدی‌تر مجاهدان، به آمریکا و رژیم صهیونیستی مهلت داده اما آن‌ها از این حقیقت غافل هستند که عذابی خوارکننده برای‌شان تدارک دیده شده است. اگر این جنایت‌ها نبود موج اعتراض به موجودیت رژیم صهیونیستی به داخل کاخ سفید نمی‌رسید و بیداری درونی در ارتش آمریکا آن نظامی آمریکایی را به مرحله خودسوزی نمی‌رساند. قابل پیش بینی است که با ادامه‌ی این روند باید منتظر اعتراض نظامیان بلندپایه‌ی آمریکایی باشیم.

سردار نقدی اظهار کرد: رژیم آمریکا هزینه زیادی برای کادرسازی و تربیت یک نسل امریکوفیل در عراق پرداخت و نتایج قابل توجهی هم بدست آورد اما با خط مشی و راهبردی که در قبال فلسطین در پیش گرفت آن سرمایه‌گذاری دود شد. روزی که مردم منطقه نظامیان آمریکایی را از تیرهای برق در خیابان‌های بغداد و منامه آویزان کنند چندان دیر نیست و آمریکایی‌ها باید خودشان را برای مواجهه با این وضعیت آماده کنند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.