حمله سنگین مقاومت عراق به تل آویو/ ساختمان وزارت جنگ اسرائیل هدف قرار گرفت+ فیلم

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای خبر داد بامداد یکشنبه مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است.

شبکه خبری المیادین بامداد یکشنبه اعلام کرد که مقاومت اسلامی عراق با اشاره به انجام این حمله در ماه مبارک رمضان، تاکید کرد که این عملیات‌ها در حمایت از مردم فلسطین استمرار خواهد داشت.

در بیانیه صادره از مقاومت اسلامی عراق آمده است: «این عملیات منحصر بفرد در این شب‌های مبارک، تأییدی است بر ادامه عملیات‌های ما در انهدام مقرهای دشمن».

خبر مرتبط
بیانیه مهم گروه مقاومت اسلامی لبنان / پایگاه جاسوسی اسرائیل بمباران شد

حزب‌الله لبنان از هدف قراردادن پایگاه جاسوسی «الرادار» در مزارع اشغالی شبعا با سلاح مناسب در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

شبکه خبری المیادین به نقل از رسانه‌های مقاومت اسلامی عراق گزارش داد که ابوآلاء الولائی، دبیرکل کتائب سیدالشهدا عراق در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد: مقاومت اسلامی در عراق رکن اساسی محور مقاومت و مفهوم «وحدت میادین» است و برای خود دشوارترین هدف را در چارچوب تعهدات خود در قبال نسل‌کشی صهیونیست‌ها در غزه مشخص کرده است و به اذن خداوند به آن دست خواهد یافت.

خبر مرتبط
بازداشت رهبران مقاومت در بیمارستان شفا؟/ حماس واکنش نشان داد

یک مسؤول امنیتی جنبش حماس ادعای ارتش اسرائیل در مورد بازداشت ده‌ها نفر از رهبران مقاومت در بیمارستان شفا در غزه را تکذیب کرد.

دبیرکل کتائب سیدالشهدا افزود: «[این هدف] حمله به بنادر و تأسیسات رژیم در دریای مدیترانه، از جمله پالایشگاه‌ها، پایگاه‌ها و فرودگاه‌ها است؛ زمان به نفع مقاومت است، بلکه اکنون زمان مقاومت است

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.