اسرائیل خانه فلسطینیان را آتش زد/ صدای دیده‌بان حقوق بشر درآمد

دیده‌بان حقوق بشر اروپا مدیترانه تأکید کرد در ۲۴ ساعت گذشته موارد بی‌شمار گزارشات شوکه کننده شهروندان فلسطینی در نوار غزه در رابطه با ارتکاب جنایت علیه فلسطینیان از جمله اعدام را مستندسازی کرده است.

همزمان شبکه خبری الجزیره از جنایت هولناک اشغالگران در بیمارستان شفا پرده برداشت و گزارش داد نظامیان صهیونیست مجروحان بیمارستان را با تانک زیر می‌گیرند.

الجزیره به تصاویری دست یافته که نشان می‌دهد ارتش اشغالگر در جریان یورش به بیمارستان شفا در شهر غزه، فلسطینیان را با تانک زیر گرفته است.

خبر مرتبط
آخرین وضعیت تحولات غزه در رایزنی امیرعبداللهیان و زیاد نخاله

وزیر امور خارجه گفت: تحولات شش ماه اخیر غزه، ماهیت ضدبشری صهیونیست ها را به خوبی به نمایش گذاشت و جهان به روشنی فهمید که دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان و کودکان بازیچه سیاسی غرب است.

در این تصاویر مشخص است که تانک‌های اسرائیلی از روی بدن مجروحان فلسطینی رد شده و آن‌ها را به شهادت رساندند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در این تصاویر جسد نیمه یک فلسطینی دیده می‌شود که قصد نجات خود را داشته اما تانک اسرائیلی او را زیر گرفته و از وسط نصف کرده است.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد ارتش رژیم اشغالگر تعدادی از ساختمان‌های بیمارستان الشفاء را بمباران کرده و بخش عروق را هم به آتش کشیده است.

وزارت بهداشت فلسطین صهیونیست‌ها افزود: حدود ۲۴۰ بیمار و همراهان آن‌ها و ۱۰ نفر از کادر درمانی را در مرکز امیر نایف در بیمارستان الشفاء محاصره کردند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.