ارتش اسرائیل زیر طوفان حملات پیاپی حزب‌الله لبنان

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حمله‌های جدید خود علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

النشره گزارش داد، اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۴:۴۰ عصر امروز سه‌شنبه نوزدهم مارس ۲۰۲۴ نظامیان دشمن صهیونیست را در موضع برکه ریشا و اطراف آن با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن‌ها را مورد اصابت قرار دادند.

علاوه بر این تحرکات نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در داخل موضع «المالکیه» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی نیز هدف حمله موشکی رزمندگان حزب‌الله قرار گرفت.

خبر مرتبط
بیانیه‌ حماس در واکنش به ادامه جنایت‌های اسرائیل در بیمارستان شفا

حماس خواهان اقدام اتحادیه عرب، سازمان همکاری اسلامی و سازمان ملل متحد برای توقف جنایت‌های اسرائیل در بیمارستان شفا شد.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۵:۳۰ عصر امروز سه‌شنبه نوزدهم مارس ۲۰۲۴ گروهی از نظامیان صهیونیست را در اطراف تله الطیحات با تسلیحات موشکی و گلوله‌های توپخانه هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن‌ها را مورد اصابت قرار دادند.

همچنین یک جنگ‌افزار لجستیک ارتش رژیم صهیونیستی، نظامیان صهیونیست داخل آن و گروهی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف آن در منطقه تله الطیحات در ساعت ۳:۳۵ عصر امروز به وقت محلی از سوی رزمندگان حزب‌الله لبنان با موشک هدایت‌شونده هدف قرار داده شد.

بر اساس اعلام حزب‌الله لبنان در این عملیات نظامیان صهیونیستِ هدف قرار داده شده، به هلاکت رسیده یا زخمی شدند.

علاوه بر این حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۶:۳۰ عصر امروز سه‌شنبه نوزدهم مارس ۲۰۲۴ گروهی از نظامیان صهیونیست را در جنوب موضع برانیت با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن‌ها را مورد اصابت قرار دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که آژیر هشدار در الجلیل غربی به صدا درآمده است.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از حمله جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به اطراف شهرک‌های «کفرکلا» و «الناقوره» در جنوب لبنان خبر داد.

شهرک‌های «میس الجبل» و «راشیا الفخار» در جنوب لبنان نیز هدف حمله‌های توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

خبرنگار الجزیره نیز از حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «رب ثلاثین» در جنوب لبنان خبر داد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.