زمان ممنوعیت تردد در محور چالوس اعلام شد

سردار حسن مؤمنی رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: همانطور که برای محورهای شمالی محدودیت‌هایی را پیش بینی و اعلام کرده بودیم این محدودیت از روز گذشته در محور چالوس اعمال شد و محدودیت تا اول فروردین ادامه دارد. به این ترتیب که رأس ساعت ۹ صبح از مرزن آباد به سمت تهران تردد کلیه خودروها ممنوع است و از ساعت ۱۱ از پل زنگوله انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس مسیر یک طرفه می‌شود.

 

خبر مرتبط
اجرای طراحی مدل حکمرانی راه در پلیس راهور

رییس پلیس راهور گفت که سعی داریم تا به‌زودی یک ابر پروژه‌ای با عنوان «طراحی مدل حکمرانی راه» را آغاز کنیم، این مدل مبتنی بر معماری آینده فراجا است.

وی گفت: با توجه به افتتاح قطعه دو آزاد راه تهران شمال محدودیت‌هایی برای مردم منطقه نداریم مردمی که می‌خواهند به گچسر یا شهرستانک بروند می‌توانند تا پل زنگوله بروند ولی به سمت چالوس محدودیت دارند.

سردار مؤمنی بیان کرد: برای فردا ۵ استان هشدار قرمز گرفته‌اند از هموطنان می‌خواهیم که در این محورها تردد نداشته باشند برای برخی از استان‌ها هشدار نارنجی اعلام شده است از هموطنان می‌خواهیم که در این استان‌ها هم تردد نداشته باشند یا تجهیزات مناسب به همراه بیاورند چون ممکن است با برف و کولاک مواجه شوند و اگر این تجهیزات را نداشته باشند همکارانم از تردد آنها جلوگیری خواهند کرد.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.