دستور دادستان کل کشور برای  ۹ فرودگاه بزرگ و پرتردد کشور

 در بخش دوم جلسه شورای عالی قضائی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد دادستان کل کشور با بیان اینکه طبق روال سابق، در ایام تعطیلات نوروز پیش رو، قاضی کشیک در همه دادسراها مستقر خواهند بود، گفت: حَسب درخواستی که صورت گرفته بود و هماهنگی‌های به عمل آمده، بنا شد همزمان با ایام تعطیلات نوروز، در ۹ فرودگاه بزرگ و پرتردد کشور، قاضی کشیک مستقر باشد تا احیاناً اگر برای برخی مسافرین بحث قضائی پیش آمد، دچار معطلی نشوند و همانجا در اسرع وقت تعیین تکلیف صورت گرفته شود.

خبر مرتبط
پیام مهم فرمانده پلیس فرودگاه های کشور به مسافران نوروزی

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور گفت که در ایام نوروز و زمان های پیک، مسافران و همراهانشان برای مراجعه به فرودگاه از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی فرودگاه و مترو استفاده کنند.

دادستان کل کشور همچنین گفت: با توجه به اینکه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۱ حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شده است، ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی همچنان فعال بوده و در اولین فرصت سال آینده، جلسه بعدی خود را تشکیل خواهد داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی عبداللهی رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه نیز در این جلسه از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای در یکی از استان‌های غربی کشور که به نام دو نفر از قضات، کلاهبرداری‌هایی را انجام داده بود، خبر داد.

 
 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.