احمد جنتی: حرکت کلی کشور به سمت پیشرفت است

احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه امروز (یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲) این شورا با اشاره به فرارسیدن سال نو اظهار کرد: امیدوارم سال پیش رو سالی سرشار از سلامتی، عزت و سعادت برای ملت عزیز ایران باشد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است در این روزها با ارزیابی اعمال و رفتار فردی و اجتماعی خود در سالی که روزهای پایانی‌اش سپری می‌شود، اصطلاحاً محاسبه نفس داشته باشیم و برای آغاز سال جدید آماده شویم.

خبر مرتبط
آخرین حضور آیت الله جنتی و حسن روحانی در مجلس خبرگان + عکس

صبح امروز، اخرین اجلاسیه مجلس خبرگان پنجم به ریاست احمد جنتی برگزار شد.

دبیر شورای نگهبان تأکید کرد: از خداوند مهربان بخواهیم به ما در سال جدید توفیق دهد چند گام به جلو برداریم و وظایف فردی و اجتماعی خویش را بهتر انجام دهیم.

آیت‌الله جنتی عنوان کرد: امسال بهار طبیعت و بهار عبادت که ماه مبارک رمضان است، همزمان شده‌اند و امیدواریم برکات مادی و معنوی این ماه عزیز و به‌ویژه شبهای با عظمت قدر شامل حال همگان شود.

وی تأکید کرد: در این روزها که همه برای آغاز سال نو آماده می‌شوند، باید بیشتر به فکر نیازمندان باشیم و این نکته را در نظر داشته باشیم که براساس آموزه‌های اسلام، ما وقتی به نیازمندان کمک می‌کنیم، قبل از اینکه مشکل آن‌ها را حل کنیم به خودمان کمک کرده‌ایم و برای رشد خودمان کار کرده‌ایم.

دبیر شورای نگهبان در پایان صحبت‌هایش این موضوع را هم مطرح کرد که با وجود عداوت‌های دشمنان ایران اسلامی و مشکلاتی که برای ایران اسلامی به وجود آورده‌اند، حرکت کلی کشور به سمت پیشرفت است و ان‌شاءالله با همت همه مسئولان، به ویژه مجلس جدید، شاهد پیشرفت سریع‌تر کشور باشیم و مشکلات موجود مرتفع شود.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.