فوری / حزب الله لبنان «المالکیه» را درهم کوبید

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حمله‌های جدید خود به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

النشره گزارش داد، اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۳۰ عصر امروز شنبه شانزدهم مارس ۲۰۲۴ موضع المالکیه را با خمپاره هدف قرار دادند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

خبر مرتبط
ادعای گستاخانه رئیس سابق سیا درباره جنگ حماس و اسرائیل

«دیوید پترائوس» رئیس سابقه سیا با توجه به ادامه پیدا کردن جنگ اسرائیل علیه غزه و ناتوانی در برابر ایستادگی جنبش مقاومت اسلامی (حماس)، در اظهار نظری، راهبرد مقابله همه جانبه با تمام قوا را به این رژیم توصیه کرد.

همچنین ساعت ۳:۴۰ عصر امروز نیز موضع صهیونیستی «السماقه» واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا از سوی رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان با تسلیحات موشکی هدف قرار داده شد.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۴۲ عصر امروز شنبه شانزدهم مارس ۲۰۲۴ موضع الرمثا واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا را با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

پیش از نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که عصر امروز پادگان صهیونیستی «رامیم» را با موشک برکان هدف قرار داده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.