همسر نتانیاهو به مادر امیر قطر نامه نوشت

خبرگزاری «سما» فلسطین گزارش داد، این نامه به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف آزادی اسیران اسرائیلی نوشته شده است.

وی در این نامه بدون اشاره به کارشکنی بنیامین نتانیاهو شوهرش برای ممانعت از اجرای تبادل اسیر با گروه مقاومت اعلام کرده که به مناسبت ماه مبارک رمضان که زمان رحمت و بخشش است، اسیران اسرائیلی آزاد شوند.

خبر مرتبط
حملات خمپاره‌ای مقاومت فلسطین علیه اسرائیل

ائتلاف متجاوز آمریکایی- انگلیسی برای چندمین بار طی روز جاری خاک یمن را هدف حمله‌های هوایی قرار داده است.

ساره نتانیاهو در این نامه مدعی شده: این درخواست برای اقدامی است که فراتر از مرزهای سیاسی است و بیانگر ارزش‌های مشترک و بشردوستانه است.

همسر نتانیاهو گفته: در ماه مبارک رمضان از شما می خواهم که از نفوذ زیاد خود برای ازادی اسیرای اسرائیلی استفاده کنید، شاید این مشارکت شما موجب شود که آنان به منازل خود بازگردند.

وی در پایان نیز بدون توجه به انواع شکنجه‌ها و بدرفتاری نظامیان رژیم صهیونیستی با زندانیان فلسطینی و نیز حمله همه جانبه تل آویو به مناطق مسکونی و شهادت بیش از ۳۱ هزار فلسطینی بی‌گناه، ادعا کرد: ما نمی‌توانیم دربرابر این اقدام [زندانی بودن اسیران اسرائیلی] سکوت کنیم یا دست بسته باشیم، زمانی که کرامت زنان و جان آنها در خطر است.

درخواست ساره نتانیاهو از مادر امیر قطر برای آزادی اسیران صهیونیست درحالی است که شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه گزارش داد که وی از دیدار و گفت‌وگو با خانواده‌های اسرای صهیونیست خودداری کرده است.

براساس این گزارش، خانواده‌های یاد شده از کانال‌های مختلف سعی کردند با او ارتباط پیدا کنند اما پاسخی که دریافت کردند این بود که او مشغله زیادی دارد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.