حزب الله اسرائیل را موشک باران کرد

 رادیو ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد که حدود ۳۵ فروند موشک از لبنان به پایگاه هوایی «میرون» واقع در شمال سرزمین های اشغالی شلیک شد.

این رسانه رژیم صهیونیستی ادعا کرد: برخی از موشک های شلیک شده به پایگاه هوایی میرون در برخی از مناطق باز فرود آمده اند.

خبر مرتبط
حملات جدید حزب الله علیه مواضع اسرائیل

حزب الله لبنان در ادامه حملات خود به مواضع اسرائیل ، امروز (شنبه) پایگاه نظامیان اسرائیل را در اراضی اشغالی «شبعا» و نیز منطقه «مرگلیوت» مورد حمله موشکی قرار داد.

ساعاتی قبل، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از حملات موشکی به این پایگاه هوایی از سمت حنوب لبنان طی ۲ مرحله خبر داده بود.

بر اساس این گزارش، در مرحله اول ۱۲ فروند موشک به سمت این پایگاه شلیک شد که ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد این موشک ها در مناطق باز فرود آمدند.

رادیو ارتش رژیم اسرائیل با انتشار تصاویری مدعی شد که یکی از موشک ها در ارتفاعات مجاور دیوارهای پایگاه هوایی فرود آمده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت» نیز، اندکی قبل از فرود موشک ها به مناطق شمال سرزمین های اشغالی خبر داد و افزود که آژیرهای خطر در مناطق وسیعی از «الجلیل الاعلی» از جمله میرون، بار یوحای، ماروم مرکز الجلیل منطقه ای و کفر شوما به صدا درآمد.

پیشتر رادیو ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرده بود که ۱۲ فروند موشک از جنوب لبنان به منطقه «جبل الجرماق» در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین شلیک شده است.

این رسانه رژیم صهیونیستی بدون اشاره به تلفات و خسارات ناشی از این حمله موشکی افزوده بود که آژیر خطر بصورت مکرر در شهرک های صهیونیست نشین در منطقه الجلیل در شمال فلسطین اشغالی به صدا در آمده است.

همچنین شبکه المیادین به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش داد که حزب الله لبنان موشک های را به سمت منطقه «میرون» در شمال فلسطین اشغالی شلیک کرده است.

رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند، حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بارها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

رسانه‌های صهیونیستی اذعان کردند که حزب‌الله لبنان از آغاز جنگ علیه نوار غزه بیش از یک هزار موشک ضد زره به مواضع ارتش رژیم اسرائیل در مناطق شمالی فلسطین اشغالی شلیک کرده و مقامات نظامی تل‌آویو راه‌حلی برای مقابله با این موشک‌ها ندارند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.