احتمال قهرمانی دوباره هادی چوپان قوت گرفت/ رقیب در راه بیمارستان!

در شرایطی که از ۲۵ تا ۲۷ اسفند امسال مسابقات آرنولد کلاسیک انگلیس برگزار می‌شود و بسیاری گمان می‌کردند باز هم رقابت تنگاتنگی بین سامسون دائودا و هادی چوپان اتفاق خواهد افتاد سامسون دائودا چندروز پس از اینکه از رقابت‌های آرنولد کلاسیک اوهایو در آمریکا به انگیس بازگشت با انتشار یک استوری از غیبت احتمالی در آرنولدکلاسیک بیرمنگام به دلیل مشکل سلامتی بدنش خبرداد.

خبر مرتبط
پیام غافلگیرکننده علی دایی برای قهرمانی هادی چوپان

علی دایی گفت: هادی چوپان الگوی مناسبی برای جوانان عاشق ورزش است. باید چنین نخبه‌ها و استعدادهای توانمندی که کم هم نیستند مورد حمایت مسئولان ورزش قرار بگیرند.

سامسون در این فیلم گفت: از وقتی به انگلیس برگشتم با مشکل مواجه شدم. خیلی سعی کردم تمرین و برنامه هایم را اجرا کنم، اما بدنم با مشکل مواجه است و باید به بیمارستان بروم تا ببینم چه اتفاقی افتاده است. اگر سلامتی ام دچار مشکل شده باشد در آرنولدکلاسیک انگلیس که هفته آینده برگزار می‌شود غیبت خواهم داشت. تا نتیجه آزمایشات صبر می‌کنم ببینم چه پیش خواهد آمد.»

خبر مرتبط
عنوان قهرمانی تازه برای گرگ پارسی / جایزه ۳۰۰ هزار دلاری برای هادی چوپان

رقابت‌های دسته اوپن آرنولد کلاسیک برگزار شد و در نهایت هادی چوپان دارنده عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی رقابت‌های معتبر مسترالمپیا، این‌بار به مقام نخست مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ در آمریکا دست یافت.

گفتنی است با اینکه تا سال گذشته هادی چوپان به جز مسترالمپیا در استیج دیگری در طول سال دیده نمی‌شد، اما گویا نایب قهرمانی مسترالمپیای ۲۰۲۳ برای این ستاره ایرانی تلنگری شد تا تغییری در برنامه‌های خود ایجاد کند و پس از آرنولد کلاسیک اوهایو حالا قصد دارد در آرنولد کلاسیک بیرمنگام هم روی استیج برود.

چوپان که چند روز قبل در آرنولدکلاسیک اوهایو حاضر شد و توانست با اقتدار عنوان قهرمانی و جایزه ۳۰۰ هزار دلاری این رویداد را دریافت کند، حالا قصد دارد به انگلستان رفته و در آرنولدکلاسیک ۲۰۲۴ بیرمنگام هم رقابت کند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.