مقر نظامی اسرائیل تحت حمله پهپادی مقاومت عراق

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد مجاهدان مقاومت اسلامی شامگاه پنجشنبه یک پادگان نظامی متعلق به رژیم صهیونیستی را در فرودگاه «راش پینا» واقع در منطقه الجلیل هدف قرار داده‌اند.

خبر مرتبط
پیام هشدار حزب‌الله به شهرک‌نشینان/حمله پهپادی به نقاطی از فلسطین اشغالی

حزب‌الله لبنان با ارسال پیام‌های هشدار برای شهرک‌نشینان در شهرک صهیونیستی کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی، گفته است: از این شهر فرار کنید، آن را محو خواهیم کرد!

براساس گزارش شفق نیوز، در بیانیه مقاومت اسلامی عراق همچنین آمده است که این حمله با هدف حمایت از ساکنان غزه و در پاسخ به کشتار غیرنظامیان بی‌گناه فلسطین توسط رژیم صهیونیستی و با استفاده از پهپاد انجام شده است و این حملات همچنان ادامه خواهد داشت.

پیشتر وزارت بهداشت غزه از افزایش شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به این باریکه به ۳۰ هزار و ۸۰۰ نفر خبر داد.

تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه از هفتم اکتبر آغاز شد و این تجاوزات از آن زمان تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه) عملیاتی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.