گرد استیصال بر چهره نتانیاهو / جنگ غزه با نتانیاهو چه کرد؟+عکس

به گزارش الجزیره، یک رسانه صهیونیستی با مروری بر عکس‌های گرفته شده از چهره «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی، گزارشی از تاثیر عملیات طوفان الاقصی و جنگ غزه بر نتانیاهو تهیه کرد.

4893619

در گزارشی که روزنامه عبری جروزالم پست به این منظور تهیه کرده آمده است که «تامی الاشویلی» متخصص روانشناسی چهره، دو عکس نتانیاهو را یکی ۹ روز قبل از جنگ غزه و دیگری ۴ ماه بعد از جنگ با هم مقایسه کرده است.

به گفته تامی الاشویلی، نتانیاهو در عکسی که قبل از جنگ گرفته شده چهره‌ای خوشبین و ابروهایی پرپشت دارد که بیانگر اعتماد به نفس بالای اوست. اما در عکسی که بعد از جنگ گرفته شده، ابروهای نتانیاهو به قدری نازک شده که تقریبا دیگر وجود ندارند و این نشان دهنده تأثیرات ضربه شدید روحی بر وی است.

این متخصص روانشناسی چهره در ادامه تاکید کرد که همچنین عکس بعد از جنگ نتانیاهو نشان می‌دهد که چشم های او به سمت بالا بلند شده‌اند و قسمت پایین سفید است که نشان دهنده فشار شدید است. همچنین فرم لب‌های او نیز به گونه‌ای است که کاملا می‌توان نگرانی و بدبینی را از آنها متوجه شد و چشم‌های نتانیاهو کاملا افتاده و ریز شده است.

خبر مرتبط
سوت پایان مذاکرات قاهره به صدا درآمد/ آتش بس، شاید وقتی دیگر

شبکه الجزیره پایان بی‌نتیجه مذاکرات قاهره برای دستیابی به توافق آتش‌بس و تبادل اسرا میان حماس را اعلام کرد.

بر اساس این تحلیل، نتانیاهو فشار روانی و روحی شدید را متحمل شده و چانه عریض و مربعی شکل او بعد از جنگ کاملا کوچک شده است. همچنین قبل از جنگ نتانیاهو موهای پرپشتی داشت و روی پیشانی او را می‌پوشاند اما اکنون موهایش به شدت ریخته است. نتانیاهو همچنین به شدت لاغر شده و شکل صورتش مثلثی شده است.

این متخصص روانشناسی چهره در ادامه تاکید کرد که ابروهای نامرتب نشان می دهد نتانیاهو از نظر ذهنی و عاطفی پریشان است. قبل از جنگ نتانیاهو به چهره خود اهمیت می‌داد و ابروهایش را مرتب می‌کرد اما اکنون این گونه نیست.

در ادامه گزارش جروزالم پست آمده است که نتانیاهو به این معروف بود که می‌داند چگونه افکارش را بیان کند اما اکنون این طور نیست و او در وضعیتی قرار گرفته که نشان می‌دهد به طرز وحشتناکی از نظر عاطفی و ذهنی پریشان است و نمی داند چگونه کارها را انجام دهد و در گردبادی در درون خودش گرفتار شده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.