آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیست‌نشین / حملات گسترده موشکی به شمال فلسطین اشغالی

آژیر خطر حمله موشکی در ۱۵ شهرک صهیونیست نشین در منطقه الجلیل غربی واقع در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد.

خبرگزاری شهاب فلسطین گزارش داد، رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند، سامانه پدافند موشکی ارتش رژیم صهیونیستی فعال شده و تعدادی از این موشک‌ها را رهگیری کرده است.

کانال تلگرامی صابرین نیوز گزارش داد، همزمان با حمله موشکی به شمال فلسطین اشغالی برق در شهرک صهیونیست نشین نهاریا قطع شده است.

خبر مرتبط
اسرائیل به یک مرکز درمانی در لبنان حمله کرد

حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان همزمان با عملیات‌های مقاومت اسلامی لبنان علیه این رژیم ادامه دارد.

این حمله در حالی صورت گرفته است که ساعاتی پیش در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی وابسته به اداره بهداشت اسلامی شهرک العدیسه در جنوب لبنان سه تن از نیروهای امدادی حاضر در این مرکز درمانی شهید شدند.

رژیم صهیونیستی در حمله پهپادی روستای سلطانیه در جنوب لبنان را هدف قرار داد. جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اطراف شهرک‌های «رب ثلاثین» و «الناقوره» در جنوب لبنان را نیز بمباران کردند.

 با آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.