نوازی: بازی با مس رفسنجان بازی سختی خواهد بود

محمد نوازی مربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: راجع به این دیدار باید بگویم بازی سختی است و فکر می‌کنم نسبت به دیدارهای لیگ برتر متفاوت تر است. به خاطر اینکه حساسیت و اهمیتی که در جام حذفی است، این بازی ها برای همه تیم ها یک جورایی سخت است. بخاطر اینکه همه رده های لیگ کشور از جمله لیگ برتر، دسته اول و لیگ دوم در این مسابقات شرکت می کنند.

خبر مرتبط
استقلال رکورد زد!

با گلزنی روزبه چشمی، حالا استقلال با پانزده بازیکن که موفق به گلزنی در لیگ شده‌اند، بیشترین تعداد گلزن متفاوت را در ترکیب خود دارد.

او ادامه داد: همیشه و در همه جای دنیا بازی جام حذفی سخت بوده، حالا در هر سطحی و در هر تیمی باشید، فکر می‌کنم که شرایطش متفاوت است. ولی خب با مس رفسنجان بازی داریم که تیم بزرگ و سخت کوشی است. الان نیز سرمربی آنها عوض شده، شریاط تیمی و روندشان پیشرفت کرده است.

او در پایان گفت: ما مانند تمام بازی های لیگ، بازی به بازی جلو آمده ایم و به جام حذفی رسیده ایم. یک بازی سختی در پیش داریم. با برنامه ریزی هایی که آقای نکونام نسبت به بازی رفسنجان داشتند، انشاالله اهدافی که آقا جواد داشتند را بتوانیم در زمین پیاده کنیم و دست پر برگردیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.